Marki » C » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Royal Desire Christina Aguilera dla kobiet

Royal Desire Christina Aguilera dla kobiet

Royal Desire Christina Aguilera dla kobiet Zdjęcia Royal Desire Christina Aguilera dla kobiet Zdjęcia Royal Desire Christina Aguilera dla kobiet Zdjęcia Royal Desire Christina Aguilera dla kobiet Zdjęcia

Royal Desire marki Christina Aguilera to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Royal Desire został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są pianka marshmallow, czarna porzeczka i yuzu; nutami serca są wiciokrzew, róża, lilia i irys; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i cedr virginia.

Pianka marshmallow Czarna porzeczka Yuzu

Wiciokrzew Róża Lilia Irys

Piżmo Drzewo sandałowe Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Royal Desire by Christina Aguilera.

Tempore Donna
Beauty You

Royal Desire Recenzje Perfum

gardenia
gardenia

Bardzo przyjemny, optymistyczny i o dziwo niezwykle trwały zapach.
Wyczuwam głównie lekko kwaskawe owoce, porzeczka czarna, ale raczej ta posłodzona z konfiturki, troche różyczki, pastelowo różowej, kremowej, wiosennej i dziewczęcej, orzeżwiające i lekkie yuzu, a nad wszystkim panuje ciekawa nuta z działu konfektów cukierniczych: delikatnie pudrowa, mięciutka i słodka jak Marshmallow, które tak lubię.
Ogólnie jest puchato, owocowo-kwiatowo-rześko, trochę cukierkowo- kokardkowo-różowo, ale całość nie przekracza granic dobrego smaku i jeszcze nie ociera się o kicz. Taka różowa chmurka,unosząca mnie w ciągu dnia ponad ziemią. Duże dziewczynki potrzebują czasem i takich zapachów :)

Royal Desire by Christina Aguilera 3.43 out of 5 based on 20 ratings and 1 user reviews

Zakupowe okazje

Eau De Parfum 0.5oz
10.19 USD
Christina Aguilera Royal Desire eau de parfum for women 0.5 oz
Christina Aguilera Royal Desire eau de parfum for women 0.5 oz
FragranceNet.com
Eau De Parfum 0.5oz
11.99 USD
Christina Aguilera Royal Desire by Christina Aguilera Eau de Parfum Spray .5 oz for Women
Eau De Parfum 1oz
Christina Aguilera Royal Desire Eau De Parfum Spray 30ml 1oz
FragranceNet.com
Eau De Parfum 1.7oz
20.99 USD
Christina Aguilera Royal Desire by Christina Aguilera Eau de Parfum Spray 1.7 oz for Women
24.89 USD
Christina Aguilera Royal Desire Eau De Parfum Spray Unboxed 100ml 3.3oz
41.50 USD
Christina Aguilera Royal Desire Eau De Parfum Spray 100ml 3.3oz
Christina Aguilera Royal Desire Eau De Parfum Spray 100ml 3.3oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christina Aguilera Royal Desire, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christina Aguilera Royal Desire, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Royal Desire marki Christina Aguilera. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Royal Desire marki Christina Aguilera reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Femme Diesel Loverdose Britney Spears Fantasy Lancome La Vie Est Belle Yves Rocher So Elixir Nina Ricci Nina Christina Aguilera Christina Aguilera by Night Britney Spears Midnight Fantasy Chanel Chance Eau Tendre Calvin Klein Eternity Chanel Coco Noir Tommy Hilfiger Flower Violet Christian Dior J`adore Sonia Rykiel Sonia Rykiel Jil Sander Jil Sander Eve Escada Especially Escada Elixir Guerlain L'Instant de Guerlain Eau de Toilette Playboy Play It Rock Lolita Lempicka Si Lolita Eau de Toilette Britney Spears Believe