Marki » C » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Royal Desire Christina Aguilera dla kobiet

Royal Desire Christina Aguilera dla kobiet

Royal Desire Christina Aguilera dla kobiet Zdjęcia Royal Desire Christina Aguilera dla kobiet Zdjęcia Royal Desire Christina Aguilera dla kobiet Zdjęcia Royal Desire Christina Aguilera dla kobiet Zdjęcia

Royal Desire marki Christina Aguilera to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Royal Desire został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są pianka marshmallow, czarna porzeczka i yuzu; nutami serca są wiciokrzew, róża, lilia i irys; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i cedr virginia.

Pianka marshmallow Czarna porzeczka Yuzu

Wiciokrzew Róża Lilia Irys

Piżmo Drzewo sandałowe Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Royal Desire by Christina Aguilera.

Tempore Donna
Beauty You

Royal Desire Recenzje Perfum

syllwa725
syllwa725

Mam do tego zapachu szczególny sentyment, ponieważ pachniałam nim na pierwszej randce z moim obecnym dziś mężem:) Pamiętam ten dzień był to początek października, było całkiem ciepło, lekko wietrznie, słodki aromat otulał mnie i dodawał pewności siebie:) Pięknie wkomponował się w jesienną scenerię. Jeśli chodzi o sam zapach na początku czuję porzeczkę i pianki, jest słodko, lekko kwaskowato ale nie mdło. Zapach fajnie ewoluuje przy powiewach wiatru obsypuje nas wtedy odurzającymi kwiatami różą, lilią i wiciokrzewem by na koniec otulić zmysłową piżmowo-drzewną bazą. Chociaż nie ma w składzie wanilii ja wyczuwam jej lekką nutkę, może to sprawka tych pianek? Chociaż zapach jest bardzo słodki, w żadnym przypadku nie mdli. Zaskakująco trwały, projekcja super.

gardenia
gardenia

Bardzo przyjemny, optymistyczny i o dziwo niezwykle trwały zapach.
Wyczuwam głównie lekko kwaskawe owoce, porzeczka czarna, ale raczej ta posłodzona z konfiturki, troche różyczki, pastelowo różowej, kremowej, wiosennej i dziewczęcej, orzeżwiające i lekkie yuzu, a nad wszystkim panuje ciekawa nuta z działu konfektów cukierniczych: delikatnie pudrowa, mięciutka i słodka jak Marshmallow, które tak lubię.
Ogólnie jest puchato, owocowo-kwiatowo-rześko, trochę cukierkowo- kokardkowo-różowo, ale całość nie przekracza granic dobrego smaku i jeszcze nie ociera się o kicz. Taka różowa chmurka,unosząca mnie w ciągu dnia ponad ziemią. Duże dziewczynki potrzebują czasem i takich zapachów :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christina Aguilera Royal Desire, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christina Aguilera Royal Desire, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Royal Desire marki Christina Aguilera. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Royal Desire marki Christina Aguilera reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Femme Diesel Loverdose Britney Spears Fantasy Lancome La Vie Est Belle Chanel Chance Eau Tendre Yves Rocher So Elixir Nina Ricci Nina Christina Aguilera Christina Aguilera by Night Britney Spears Midnight Fantasy Calvin Klein Eternity Chanel Coco Noir Tommy Hilfiger Flower Violet Christian Dior J`adore Sonia Rykiel Sonia Rykiel Jil Sander Jil Sander Eve Escada Especially Escada Elixir Playboy Play It Rock Guerlain L'Instant de Guerlain Eau de Toilette Lolita Lempicka Si Lolita Eau de Toilette Oriflame Elvie