Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Red Sin Christina Aguilera dla kobiet

Red Sin Christina Aguilera dla kobiet

cynamonowy
Red Sin Christina Aguilera dla kobiet Zdjęcia

Red Sin marki Christina Aguilera to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Red Sin został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są czerwone jabłko i cynamon; nutą serca jest cyklamen; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i imbir.

Czerwone jabłko Cynamon

Cyklamen

Drzewo sandałowe Piżmo Imbir

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Red Sin by Christina Aguilera.

Red Sin Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Czerwony grzech. Zagadkowa nazwa, ale sam zapach już zagadkowy nie jest.Wszystko tu mamy podane jak na tacy, a prym i główną rolę wiedzie intensywna woń jabłka, która przypomina mi zapach płynu do płukania, ma tę charakterystyczną sztuczność, która mnie odrzucała przez pierwsze pół godziny. Potem nie dzieje się wiele więcej, choć coś w tle się pojawia, być może sandałowiec, ale za żadne skarby nie mogę tego zidentyfikować, bo jest to rozmemłane na papkę jednak jabłko dalej rządzi i stało się już troszeczkę słodsze i przyjemniejsze aczkolwiek w dalszym ciągu nie mogę powiedzieć, aby było fajnie. Całość jest słodkawa bez typowo gourmandowego przytupu tylko,że ja osobiście nie znajduję niczego seksownego w zapachu niezbyt naturalnego jabłka. Poprawny i nic więcej i na dodatek zbyt słaby, aby rozgrzewać jesienią i zimą.

Ann
Ann

"Czerwony grzech" brzmi ciekawie, toteż znając pierwsze dzieło Aguilery (nie moja bajka, ale jest dość charakterystyczne) zabrałam się do testowania z otrzymanej próbki.
Nuty wyglądają pięknie, już widziałam siebie w tym zapachu przy kominku w mroźny, sobotni wieczór. Liczyłam na coś w typie pieczonego jabłka z cynamonem. Niestety, Red Sin to bardzo zwyczajna kompozycja, wyczuwam czerwone jabłko, ładne, poprawne kwiaty (chyba piwonia i cyklamen) oraz jasną, kremową bazę z drzewa sandałowego.
Grzechu brak, jest za to przyjemny, delikatnie słodkawy zapach o niewielkiej projekcji. Gdy go czuję mam przed oczami młodą osobę otuloną szalikiem w dosyć chłodne popołudnie. Nie jest zły, ale popełniając taki grzech raczej nie grozi nam pójście do piekła, a w sumie szkoda. ;)

CircusFantasy1
CircusFantasy1

Piękny zapach : )
Mam 15ml. sam zapach jest bardzo ciepły pasuje do charakteru Christiny i jest lekki jego plusem jest to że nie jest bardzo słodki : )
Zapach przypomina mi święta w domu,śnieg za oknem i ogień w piecyku : )
Jest delikatny ale z drugiej strony seksowny...
Polecam osobą które chcą coś "smacznego" na porę jesienno-zimową : )
Flakon jest bardzo elegancki ; )

Zapach dostaje 9/10

A flakon +9/10

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christina Aguilera Red Sin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christina Aguilera Red Sin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Red Sin marki Christina Aguilera. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Red Sin marki Christina Aguilera reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Britney Spears Midnight Fantasy Britney Spears Fantasy Beyonce Heat Rush Rihanna RiRi Britney Spears Cosmic Radiance Britney Spears Circus Fantasy Britney Spears Radiance Madonna Truth or Dare Dolce&Gabbana D&G Light Blue Playboy Playboy New York Avon Premiere Luxe Christian Dior Poison Girl Carolina Herrera 212 Sexy Christina Aguilera Christina Aguilera Cacharel Amor Amor Rihanna Rebelle Davidoff Cool Water Lancome Tresor Midnight Rose Chanel Coco Noir Chanel Chanel N°5