Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Inspire Christina Aguilera dla kobiet

Inspire Christina Aguilera dla kobiet

tuberozowy
tropikalny
Inspire Christina Aguilera dla kobiet Zdjęcia Inspire Christina Aguilera dla kobiet Zdjęcia Inspire Christina Aguilera dla kobiet Zdjęcia Inspire Christina Aguilera dla kobiet Zdjęcia Inspire Christina Aguilera dla kobiet Zdjęcia

Inspire marki Christina Aguilera to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Inspire został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Will Andrews. Nutami głowy są frezja, mango i cytryna; nutami serca są tuberoza, gardenia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i kwiat walencjańskiej pomarańczy.

Frezja Mango Cytryna

Tuberoza Gardenia Róża

Drzewo sandałowe Piżmo Kwiat walencjańskiej pomarańczy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Inspire by Christina Aguilera.

Inspire Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christina Aguilera Inspire, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christina Aguilera Inspire, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Inspire marki Christina Aguilera. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Inspire marki Christina Aguilera reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Today Rihanna Rebelle Beyonce Midnight Heat Lolita Lempicka Lolita Lempicka Sisley Soir de Lune Lancome Tresor Midnight Rose Guerlain La Petite Robe Noir Eau de Toilette Guerlain La Petite Robe Noir Lancome Hypnose Christian Dior Midnight Poison Christina Aguilera Christina Aguilera by Night Avon Far Away Exotic Oriflame Amethyst Fatale Calvin Klein Euphoria Gucci Flora by Gucci Eau de Toilette Christian Dior J`adore Gucci Gucci Guilty Intense Christian Dior Poison Girl Katy Perry Killer Queen Christina Aguilera Christina Aguilera