Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Christina Aguilera by Night Christina Aguilera dla kobiet

Christina Aguilera by Night Christina Aguilera dla kobiet

Christina Aguilera by Night Christina Aguilera dla kobiet Filmy
Christina Aguilera by Night Christina Aguilera dla kobiet Zdjęcia

Christina Aguilera by Night marki Christina Aguilera to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Christina Aguilera by Night został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są frezja, czerwone jabłko, rabarbar, tangeryna i ananas; nutami serca są heliotrop, kwiat brzoskwini i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, mech dębowy, ambra i wanilia.

Frezja Czerwone jabłko Rabarbar Tangeryna Ananas

Heliotrop Kwiat brzoskwini Konwalia

Drzewo sandałowe Mech dębowy Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Christina Aguilera by Night by Christina Aguilera.

Hypnotic Poison
Deep Red
Dangerous Woman

Christina Aguilera by Night Recenzje Perfum

nellysa
nellysa

Uważam, że jest to najlepszy zapach sygnowany nazwiskiem gwiazdy. Nie ptrzepadam za kompozycjami Britney Spears ( słodziaki na jedno kopyto), Beyonce zaś i Naomi Campbell wypadają całkiem nieźle. Jendak to Krystyna A. bije je wszystkie na głowę.

Zapach jest po prostu piękny. Mimo wyraźnie wyczuwalnej wanilii, nie jest mdły ani płaski. Wanilia nadaje temu zapachowi subtelnego, kobiecego szlifu. Jest jednak idealnie przełamana kwiatowymi nutami oraz słodkim, lecz orzeźwiającym ananasem . U podstaw zapachu leżą drzewno-żywiczne nuty, niewyczuwalne dla nosa w sposób oczywisty, jednak odgrywają ważną rolę - dzięki nim właśnie perfumy nie mdlą. Wyczuwam również pudrową nutkę, jednak nie wiem skąd ona się bierze.

Reasumując, bogactwo składników nie przynosi chaosu, lecz idelanie wyważoną kompozycję zapachową.

grudzienszal
grudzienszal

W fantastyczny nastrój w chłodne dni wprawia nas już na początku mix ananasa,frezji i heliotropu.Potem do głosu dochodzi jeszcze odrobina ambry,duża garść kwiecia i ten rabarbar,który przełamuje początkową słodkość.Trwałość zaskakująca.Buteleczka subtelna.Wszystko razem=małe arcydzieło.

Christina Aguilera by Night by Christina Aguilera 3.25 out of 5 based on 32 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christina Aguilera Christina Aguilera by Night, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christina Aguilera Christina Aguilera by Night, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Christina Aguilera by Night marki Christina Aguilera. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Christina Aguilera by Night marki Christina Aguilera reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Britney Spears Fantasy Christina Aguilera Christina Aguilera Lancome La Vie Est Belle Giorgio Armani Armani Code for Women Juicy Couture Couture Couture Rihanna Rebelle Avon City Rush for Her Britney Spears Believe Sarah Jessica Parker Lovely Britney Spears Midnight Fantasy Calvin Klein Euphoria Madonna Truth or Dare Naomi Campbell Cat Deluxe At Night Nina Ricci Nina Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Beyonce Heat Davidoff Cool Water Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune Yves Saint Laurent Manifesto Christian Dior J`adore