Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Christina Aguilera by Night Christina Aguilera dla kobiet

Christina Aguilera by Night Christina Aguilera dla kobiet

Christina Aguilera by Night Christina Aguilera dla kobiet Filmy
Christina Aguilera by Night Christina Aguilera dla kobiet Zdjęcia

Christina Aguilera by Night marki Christina Aguilera to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Christina Aguilera by Night został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są frezja, czerwone jabłko, rabarbar, tangeryna i ananas; nutami serca są heliotrop, kwiat brzoskwini i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, mech dębowy, ambra i wanilia.

Frezja Czerwone jabłko Rabarbar Tangeryna Ananas

Heliotrop Kwiat brzoskwini Konwalia

Drzewo sandałowe Mech dębowy Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Christina Aguilera by Night by Christina Aguilera.

Christina Aguilera by Night Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

O muzycznych osiągnięciach tej blondynki z wiecznie czerwonymi ustami i sukienkami podkreślającymi biust, który dziwnie urósł od niedługiego czasu dziś już mało co słychać. Ubolewam nad tym, choć jej fanką nigdy nie byłam, ale jako muzykalna osoba cenię wspaniałe głosy, a takim niewątpliwie Christina może się pochwalić. Jej mocny wokal nie pasuje jednak w ogóle do niestrawnej popowej sieczki, która seruje od lat i mam nadzieję, że wreszcie się obudzi i zrozumie, że powinna nagrać coś w klimatach lat 20, 30, soul, jazz i w klimatach Patti LaBelle i Dionne Warwick. Myślę, że byłby to sukces. Panna Aguilera sygnuuje swoim nazwiskiem kilka zapachów, które niekoniecznie mi odpowiadają i bałam się jak to będzie z Night,a tymczasem szczerze powiem, że jest to najlepszy zapach pod którym się podpisuje i jeśli nie wiemy, ktory wybrać to niech to będzie ten.

Nie rozumiem komu jednak Night może przypominać Hypnotic Poison, bo ja tu podobieństwa nie czuję nawet minimalnego. Kompozycja zaczyna się owocami z wyraźnym sandałowym i ambrowym podbiciem. Nie wiem jakie to owoce, bo sa zblendowane i nie dają się rozpoznać, ale nie wieje od nich sztucznością ani landrynami. Następnie do tego wszystkiego dołącza ciepła nuta sandałowca,a całość osładza wanilia, która nie jest budyniowa, a dokładnie spożywcza jak jakiś sos do deserów na bazie laski wanilii. Jest słodko to fakt, ale nie do bólu zębów aczkolwiek na ciepłe dni odpada, bo czułam się zbyt przytłoczoną ta słodyczą. Jesienią będzie lepszy. Nie jest niesamowicie oryginalnie, bo takie owocowo waniliowce z sandałowcem i ambrą zdażają się na wszystkich półkach perfumeryjnych, ale Night mogę polecić. To dobra kompozycja celebrycka tylko szkoda, że parametry nie powalają.

nellysa
nellysa

Uważam, że jest to najlepszy zapach sygnowany nazwiskiem gwiazdy. Nie ptrzepadam za kompozycjami Britney Spears ( słodziaki na jedno kopyto), Beyonce zaś i Naomi Campbell wypadają całkiem nieźle. Jendak to Krystyna A. bije je wszystkie na głowę.

Zapach jest po prostu piękny. Mimo wyraźnie wyczuwalnej wanilii, nie jest mdły ani płaski. Wanilia nadaje temu zapachowi subtelnego, kobiecego szlifu. Jest jednak idealnie przełamana kwiatowymi nutami oraz słodkim, lecz orzeźwiającym ananasem . U podstaw zapachu leżą drzewno-żywiczne nuty, niewyczuwalne dla nosa w sposób oczywisty, jednak odgrywają ważną rolę - dzięki nim właśnie perfumy nie mdlą. Wyczuwam również pudrową nutkę, jednak nie wiem skąd ona się bierze.

Reasumując, bogactwo składników nie przynosi chaosu, lecz idelanie wyważoną kompozycję zapachową.

grudzienszal
grudzienszal

W fantastyczny nastrój w chłodne dni wprawia nas już na początku mix ananasa,frezji i heliotropu.Potem do głosu dochodzi jeszcze odrobina ambry,duża garść kwiecia i ten rabarbar,który przełamuje początkową słodkość.Trwałość zaskakująca.Buteleczka subtelna.Wszystko razem=małe arcydzieło.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christina Aguilera Christina Aguilera by Night, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christina Aguilera Christina Aguilera by Night, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Christina Aguilera by Night marki Christina Aguilera. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Christina Aguilera by Night marki Christina Aguilera reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Britney Spears Fantasy Christina Aguilera Christina Aguilera Lancome La Vie Est Belle Rihanna Rebelle Britney Spears Believe Giorgio Armani Armani Code for Women Dolce&Gabbana D&G Anthology La Roue de La Fortune 10 Calvin Klein Euphoria Juicy Couture Couture Couture Britney Spears Midnight Fantasy Avon City Rush for Her Lolita Lempicka Lolita Lempicka Calvin Klein Obsession Nina Ricci Nina Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Rihanna Reb'l Fleur Davidoff Cool Water Lancome Tresor Yves Saint Laurent Manifesto Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune