Marki » C » cytrusowe « Grupy

L`Eau de Cologne Christian Tortu dla kobiet i mężczyzn

L`Eau de Cologne Christian Tortu dla kobiet i mężczyzn

L`Eau de Cologne marki Christian Tortu to cytrusowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, cytryna amalfi, gorzka pomarańcza i pomarańcza.

Bergamotka Cytryna Amalfi Gorzka pomarańcza Pomarańcza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Eau de Cologne by Christian Tortu.

L`Eau de Cologne Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Tortu L`Eau de Cologne, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Tortu L`Eau de Cologne, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Eau de Cologne marki Christian Tortu. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Eau de Cologne marki Christian Tortu reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Guerlain Aqua Allegoria Orange Magnifica Donna Karan DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Men Air-Val International Mickey Mouse Le Prince Jardinier Citrus Allegro Tommy Hilfiger Tommy Jeans Carolina Herrera 212 H2O O Boticario Nativa Spa  Mandarin + Damask Creed Citrus Bigarrade Penhaligon`s Eau de Cologne Blue Q Miso Pretty Petal Citrus Splash Detaille Cherubin The Organic Pharmacy Organic Glam Citron