Marki » C » cytrusowe « Grupy

L`Eau de Cologne Christian Tortu dla kobiet i mężczyzn

L`Eau de Cologne Christian Tortu dla kobiet i mężczyzn

L`Eau de Cologne marki Christian Tortu to cytrusowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, cytryna amalfi, gorzka pomarańcza i pomarańcza.

Bergamotka Cytryna Amalfi Gorzka pomarańcza Pomarańcza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Eau de Cologne by Christian Tortu.

L`Eau de Cologne Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Tortu L`Eau de Cologne, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Tortu L`Eau de Cologne, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Eau de Cologne marki Christian Tortu. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Eau de Cologne marki Christian Tortu reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Donna Karan DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Men Davidoff Cool Water Woman Summer Fizz Roccobarocco Mouse Memo Voyages Naturels - Grapefruit From Argentina Jardin de France Citron vert Myrurgia 1916 Tommy Hilfiger Tommy Jeans Czech & Speake Neroli Boadicea the Victorious Energizer Atkinsons Gold Medal Ortigia Sicilia Sicilian Lime Lush Day of the Dead