Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Aqua Sapphire Serena Christian Riese Lassen dla kobiet

Aqua Sapphire Serena Christian Riese Lassen dla kobiet

Aqua Sapphire Serena marki Christian Riese Lassen to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Aqua Sapphire Serena został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są pomarańcza, grejpfrut, cytryna i bergamotka; nutami serca są jaśmin, róża i kardamon; nutami bazy są mate, piżmo i drzewo sandałowe.

Pomarańcza Grejpfrut Cytryna Bergamotka

Jaśmin Róża Kardamon

Mate Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aqua Sapphire Serena by Christian Riese Lassen.

Aqua Sapphire Serena Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Riese Lassen Aqua Sapphire Serena, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Riese Lassen Aqua Sapphire Serena, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aqua Sapphire Serena marki Christian Riese Lassen. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aqua Sapphire Serena marki Christian Riese Lassen reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Donna Karan DKNY Lanvin Eclat d’Arpège Ghost Ghost Summer Moon s.Oliver s.Oliver City Beach Woman The Body Shop Aztique Gianfranco Ferre Ferre Rose Diamond Limited Edition Love Passport First Love Novae Plus Ballet Grassroots Happily Ever After Montblanc Femme Individuelle Soul & Senses Tonino Lamborghini Overall Celine Dion Pure Brilliance