Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Aqua Sapphire Serena Christian Riese Lassen dla kobiet

Aqua Sapphire Serena Christian Riese Lassen dla kobiet

Aqua Sapphire Serena marki Christian Riese Lassen to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Aqua Sapphire Serena został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są pomarańcza, grejpfrut, cytryna i bergamotka; nutami serca są jaśmin, róża i kardamon; nutami bazy są mate, piżmo i drzewo sandałowe.

Pomarańcza Grejpfrut Cytryna Bergamotka

Jaśmin Róża Kardamon

Mate Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aqua Sapphire Serena by Christian Riese Lassen.

Aqua Sapphire Serena Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Riese Lassen Aqua Sapphire Serena, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Riese Lassen Aqua Sapphire Serena, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aqua Sapphire Serena marki Christian Riese Lassen. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aqua Sapphire Serena marki Christian Riese Lassen reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tommy Hilfiger True Star Roberto Verino Verino Marks and Spencer Per Una Eau de Toilette Limited Edition Missoni Aria Missoni Crabtree & Evelyn India Hicks Island Living - Spider Lily Charriol Charriol Eau de Toilette biehl parfumkunstwerke pc01 Acqua di Stresa Fiori di Stresa S. Cute Q. Panda Bjorn Borg Love All Hot Pink Mauboussin Mauboussin Pour Elle Jeanne Arthes Boum Catch Me