Marki » C » drzewno - przyprawowe « Grupy

Tumulte pour Homme Christian Lacroix dla mężczyzn

Tumulte pour Homme Christian Lacroix dla mężczyzn

Mam: 27 Miałem: 17 Chcę: 19 Ukochany zapach: 1

Tumulte pour Homme Christian Lacroix dla mężczyzn Zdjęcia

Tumulte pour Homme marki Christian Lacroix to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Tumulte pour Homme został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nathalie Gracia-Cetto. Nutami głowy są jagody jałowca, Śliwka i liść laurowy; nutami serca są fiołek i geranium; nutami bazy są labdanum, drzewo sandałowe, paczula i cedr.

Jagody jałowca Śliwka Liść laurowy

Fiołek Geranium

Labdanum Drzewo sandałowe Paczula Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tumulte pour Homme by Christian Lacroix.

Comme des Garcons Series 3 Incense: Kyoto
Comme des Garcons White
Epices

Tumulte pour Homme Recenzje Perfum

Arttemiss
Arttemiss

Trudna sztuka nie zostania kurą

Jest ciepło, leśnie i do bólu upojnie, weekend pod lasem, kurki chodzą. Miłe kurki - jakoś tak lubię kury. Skropiłam się Tumultem, do boru w sam raz. Lubię jego otwarcie: wyraźny liść laurowy z szaleństwem jałowca i ciepłą śliwką węgierką. Sympatyczne jest to, że nutki te wcale nie mają zamiaru z zapachu zmykać, tylko trwają sobie jak gdyby nigdy nic. Jest fajnie, kurki drapią w poszukiwaniu robaszków, a ja czuję, że zapach mi uciekł, a zapomniałam flakonu. Obracam się więc na boki, szyją też kręcę coby ten Tumult znów ułowić i kiwam sobie głową, to w prawo, to w lewo... Ja kiwam głową i kury kiwają głowami. Razem tak jakoś kiwamy, społecznie. No właśnie: co one do czorta tak tymi głowami kręcą? No fakt, coś było że to niby ruch pozorny, jak u gołębi i że one nie kręcą tylko kompensują ruchy tułowia, jak żyroskop. Co mnie to z resztą! Sama wiercę się dalej coby się oTumulcić, powąchać to mocne labdanum i lekkie geranium. Ruszam się i kiwam na boki. Cedru nie czuję, zapach blednie, więc kiwam się dalej (niech znów się doTumulcę), choć może troszkę nazbyt kompulsywnie? Kury też się kiwają i przemieszczają w moim kierunku. Nie cedr czuję - JAŁOWIEC - a nawet całe naręcza jagód jałowca, dlatego w głowę zachodzę, czemu to tak zawzięcie w Tumulte jako najmocniej wyczuwalną nutę typuje się cedr? Piękny ten Tumulte, ale drań mi znika. Łapię się na jakiś mimowolnych ruchach: nadal się wiercę, wiercę się coraz mocniej, a głowa z tułowiem coś jakby zaczynają żyć swoim życiem. Znów wykiwałam jałowiec: ma zapach tak specyficzny, że trudno jest go pomylić z innymi leśnymi dobrami. Nie, nic nie poradzę, że (mam jakieś dreszcze? i) na pewno nie ma tu cedru, a obezwładniający jałowiec w najlepsze odprawia na leśnej polanie wśród zielska jakieś nieopisane brewerie w namiętnym uścisku ze śliwką. Chyba te mimowolne ruchy zaczynają być jakieś nerwowe, kury gdaczą jakoś tak bardziej przyjaźnie - cholera, to nawet one to widzą? Poczuły swego czy jak? Wracając do cedru: naturalnie, istnieje możliwość, że tylko na mnie odbywają się te jałowcowe harce, ale śmiem wątpić... Zatem wątpię. Wątpię już nie tylko w cedr, ale i w siebie, tułów się wyemancypował i odprawia taniec św. Wita. Czas się opanować jakoś, ale jak, jak zapach taki upojny, a flakonik w domu został? Teraz głowa odstawia pląsawicę, co za jałowiec, kury coraz bliżej, wiem, że mnie lubią, co mnie pogięło, że się nim dzisiaj wyperfumowałam, sandałowiec gdzieś mi przemknął, wykiwałam drania, kury dzielnie mi asystują i gdaczą zachęcająco - cholery coś znalazły. Jaka śliwka, jaki jałowiec: podziubać by tego jałowca, podrapać, robaszka chrupnąć.

Trwałość przeciętna, projekcja - mogła by być lepsza. Wybierając się na dalsze wycieczki, zwłaszcza w miejsca publiczne, sugeruję zaopatrzyć się we flakonik lub unikać kur i gołębi. Bratanie się z przyrodą powinno wszak mieć jakieś zdrowe granice.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Lacroix Tumulte pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Lacroix Tumulte pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tumulte pour Homme marki Christian Lacroix. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tumulte pour Homme marki Christian Lacroix reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lubin Idole Eau de Parfum Gucci Gucci pour Homme Yves Saint Laurent M7 Thierry Mugler A*Men Zirh Ikon Olivier Durbano Black Tourmaline Pierre Balmain Carbone de Balmain Lalique Encre Noire Serge Lutens Fille en Aiguilles Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal) Hermes Terre d'Hermes Lubin Idole Rochas Lui Rochas Parfum d`Empire Ambre Russe Satellite Padparadscha Comme des Garcons Wonderwood Chanel Allure Pour Homme Tom Ford Tobacco Vanille Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu CoSTUME NATIONAL 21