Marki » C » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Rouge Christian Lacroix dla kobiet

Rouge Christian Lacroix dla kobiet

Rouge Christian Lacroix dla kobiet Zdjęcia Rouge Christian Lacroix dla kobiet Zdjęcia Rouge Christian Lacroix dla kobiet Zdjęcia

Rouge marki Christian Lacroix to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Rouge został wydany w 2007 roku. Rouge stworzyli Laurent Le Guernec i Carlos Benaim. Nutami głowy są pomarańcza, biały pieprz i czerwona piwonia; nutami serca są lotos i osmantus; nutami bazy są paczula, piżmo i drzewo kaszmirowe.

Pomarańcza Biały pieprz Czerwona piwonia

Lotos Osmantus

Paczula Piżmo Drzewo kaszmirowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rouge by Christian Lacroix.

Rouge Recenzje Perfum

Beata Maria

Dziękuję Krzysztof Krawczyk.Wiem o tym, ale zaznaczam w kwestii pewnej ciekawostki. Właśnie, pozostałe trzy zapachy znajdujemy w Avonie a Rouge -Christian Lacroix.

Krzysiek Krawczyk
Krzysiek Krawczyk

Bo resztę znajdziesz wpisując Avon...

Beata Maria

Z całego spisu nut zapachowych na określenie tej kompozycji wybrałabym trzy:pieprzna pomarańcza na paczulowej bazie.
Ten zapach jest zdecydowanym szyprem w którym główny wątek jest właśnie osnuty wokół pomarańczy, pieprzu i paczuli.Być może piwonia jest ale dla mnie nie istnieje i tak naprawdę w ogóle mi jej nie brakuje. Pozostałe składniki służą umileniu doznań węchowych. Nie jestem w stanie wyłowić ani lotosu ani osmantusa ale nie zmienia to faktu, że Rouge to bardzo dobry zapach. Wyrazisty, z dominującym w otwarciu akordem pieprznych cytrusów przechodzący z biegiem czasu w łagodniejszą, kwiatową stronę.Paczula dzielnie i pięknie trzyma całość od początku do końca. Zapach niczego nie naśladuje, jest sam w sobie treścią i jakością.Ważne jest to o tyle, że rozprowadzany jest w sieci Avon. Wiele osób od razu mogłoby odżegnać się od tej kompozycji bojąc się charakterystycznej avonowskiej nutki. Bez obaw, absolutnie niczego takiego w tym zapachu nie ma! Rouge to godny polecenia zapach dla wielbicielek szyprów. Trwałość dobra, powyżej sześciu godzin, na ubraniach żywotność wielodniowa. Projekcja początkowo duża dosyć szybko przechodzi do długości ramion a pod koniec osiada blisko skóry.
Flakonik ładny, poręczny, zapowiadający ogniste doznania. Stanowi uzupełnienie czterech pozostałych propozycji dla kobiet pod szyldem marki Avon.
P.S
Ciekawe,że wpisując tu, na fragrantica.pl Christian Lacroix zobaczymy właśnie tylko Rouge z wspomnianej czwórki..................

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Lacroix Rouge, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Lacroix Rouge, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rouge marki Christian Lacroix. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rouge marki Christian Lacroix reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Donna Karan Black Cashmere Karl Lagerfeld Sun Moon Stars Avon Passion Dance Chopard Wish Agent Provocateur Agent Provocateur Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Avon Far Away Molinard Habanita Slava Zaitsev Maroussia Chopard Casmir Nina Ricci Ricci Ricci Adidas Adidas Woman Active Start Adidas Adidas Woman Citrus Energy Sospiro Perfumes Wardasina Thierry Mugler Angel Avon In Bloom by Reese Witherspoon Avon Ultra Sexy Avon True Glow Avon Far Away Exotic Serge Lutens Sa Majeste la Rose