Marki » C » kwiatowe « Grupy

Eau Florale Christian Lacroix dla kobiet

Eau Florale Christian Lacroix dla kobiet

Miałem: 2 Chcę: 1

tuberozowy
Eau Florale Christian Lacroix dla kobiet Zdjęcia Eau Florale Christian Lacroix dla kobiet Zdjęcia Eau Florale Christian Lacroix dla kobiet Zdjęcia

Eau Florale marki Christian Lacroix to kwiatowe perfumy dla kobiet. Eau Florale został wydany w 2001 roku. Eau Florale stworzyli Nathalie Lorson i Beatrice Piquet. Nutami głowy są liść fiołka, bergamotka i tangeryna; nutami serca są cyklamen, tuberoza, gardenia i konwalia; nutami bazy są irys, drzewo sandałowe i cedr.

Liść fiołka Bergamotka Tangeryna

Cyklamen Tuberoza Gardenia Konwalia

Irys Drzewo sandałowe Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau Florale by Christian Lacroix.

Eau Florale Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Lacroix Eau Florale, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Lacroix Eau Florale, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau Florale marki Christian Lacroix. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau Florale marki Christian Lacroix reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Torand Beverly Hills 90210 Frederic Malle Lipstick Rose Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer 2008 Parfums Berdoues Violette Cherie Salvador Dali Little Kiss Cherry The Healing Garden Sheer Passion B Never Too Busy To Be Beautiful Two Hearts Beating as One biehl parfumkunstwerke hb01 Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Smell Bent 2010 Susanne Lang Sula Supermodel Playering Set Issey Miyake L’Eau d’Issey Noir Absolu