Marki » C » kwiatowe « Grupy

Christian Lacroix Christian Lacroix dla kobiet

Christian Lacroix Christian Lacroix dla kobiet

Christian Lacroix Christian Lacroix dla kobiet Zdjęcia Christian Lacroix Christian Lacroix dla kobiet Zdjęcia

Christian Lacroix marki Christian Lacroix to kwiatowe perfumy dla kobiet. Christian Lacroix został wydany w 1999 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sophia Grojsman. Nutami głowy są goździk (roślina), estragon, frezja, brzoskwinia i brazylijskie drzewo różane; nutami serca są jaśmin, heliotrop, ylang-ylang i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, benzoes i wanilia.

Goździk (roślina) Estragon Frezja Brzoskwinia Brazylijskie drzewo różane

Jaśmin Heliotrop Ylang-ylang Konwalia

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Benzoes Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Christian Lacroix by Christian Lacroix.

Mimmina

Christian Lacroix Recenzje Perfum

Savanoja
Savanoja

Spróbuję coś o tych wspaniałych perfumach, jednak wiem, że łatwo nie będzie...
Przepiękne, niedzisiejsze kwiatowe i bardzo soczyste. Otwarcie jest tutaj lekko owocowe i bardzo musujące. Mam wrażenie, że to soczysty miąższ brzoskwini. Jest wręcz nieziemsko pysznie, lekko i chce się tego więcej! Ale w miarę układania na skórze ten owocowy akord uspokaja się, ale nie milknie całkiem a dodatkowo pojawiają się ciepłe i lekko cierpkie kwiaty. Całość jest jakby wilgotna bo nieustannie pływa w soku. Po chwili cierpkość się wygładza, ale też nie do końca i bardzo długo czuję coś jakby mieszankę kwiatowo ziołową skąpaną w soku, no coś wspaniałego! Bywa, że czuję jakby lepkość, ale nie jest to przykre wrażenie. To taka lepkość naturalnego soku dojrzałej brzoskwini, który ścieka po brodzie gdy się w nią wgryzamy ;)
Zapach utrzymuje się na skórze bardzo długo, cichnąc stopniowo. Z czasem staje się bardziej miodowa, ale to co mnie zachwyciło czyli delikatne owoce wyczuwalne są do samego końca.
Projekcja u mnie jest umiarkowana.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Lacroix Christian Lacroix, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Lacroix Christian Lacroix, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Christian Lacroix marki Christian Lacroix. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Christian Lacroix marki Christian Lacroix reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Zadig & Voltaire Tome 1 La Purete for Her Gres Cabotine Moschino Cheap & Chic Dolce&Gabbana D&G Jil Sander Jil Sander No 4 Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune Eisenberg J'ose Christian Dior Poison Tendre Lalique Flora Bella Joop! Joop! Femme Donna Karan Cashmere Mist Givenchy Amarige Fendi Fendi Theorema Torrente L`Or de Torrente Pierre Balmain Ivoire Yves Rocher Voile d'Ambre Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Estée Lauder Sensuous Noir Givenchy Organza Indecence