Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

C`est La Vie Christian Lacroix dla kobiet

C`est La Vie Christian Lacroix dla kobiet

C`est La Vie Christian Lacroix dla kobiet Zdjęcia C`est La Vie Christian Lacroix dla kobiet Zdjęcia C`est La Vie Christian Lacroix dla kobiet Zdjęcia

C`est La Vie marki Christian Lacroix to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. C`est La Vie został wydany w 1990 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Edouard Flechier. Perfumy zawierają takie składniki, jak aldehydy, ananas, goździk (roślina), tuberoza, irys, drzewo sandałowe, kwiat pomarańczy, ambra, paczula, piżmo, benzoes, liść czarnej porzeczki, malina, wanilia, osmantus, brzoskwinia, jaśmin, heliotrop, ylang-ylang, cedr, bergamotka i róża.

Aldehydy Ananas Goździk (roślina) Tuberoza Irys Drzewo sandałowe Kwiat pomarańczy Ambra Paczula Piżmo Benzoes Liść czarnej porzeczki Malina Wanilia Osmantus Brzoskwinia Jaśmin Heliotrop Ylang-ylang Cedr Bergamotka Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about C`est La Vie by Christian Lacroix.

Balahe
Senso
Ungaro

C`est La Vie Recenzje Perfum

gardenia
gardenia

Gożdzik, ylang i tuberoza wiodą tutaj prym, przeplatają się ciągle ze sobą, do głosu dochodzi czasem kwiat pomarańczy, jednak gożdzik panuje niepodzielnie, wspierany przez aldehydy, sprawiające, że cała ta kwietna mieszanka jest jescze bardziej mydlana, gładka i miękka. Podprawione to wszystko jest benzoesem, wanilią i heliotropem.
To dla mnie zapach iście kwiatowy. Ale jakie to KWIATY !!! Orient? Tak, dzięki benzoesowi i ciepłu sandałowca, heliotrop też trochę drapie swą pudrową migdałową suchością ale to jednak gożdzik mości się tu na miękkim dywanie z ylangu, tuberozy i benzoesu.
Myślałąm, że to killer, zapach jest bowiem bardzo mocny ale jakoś nie pasuje mi to słowo tutaj. To nie Alien albo Słoń od Kenzo. Ta kompozycja jest niesamowicie miękka, głądka, a jednocześnie silna i panująca nad wszystkim i wszystkimi...Jest jak puma, czarne miękkie błyszcące futro, jasne zielone tęczówki oczu, niby leniwie wypoczywa ale ciągle jest przyczajona, wielki futrzany fascynujący ale budzący respekt kociak.
Zastanawia mnie tylko skąd wzięła się nazwa tych perfum? Flakon jest naprawdę piękny, ale jakoś nie do końca oddaje naturę tego ciężkiego orientalnego kwiatowca. Zapach ma w sobie coś teatralnego, tajemniczego, pociągającą słodycz czym przypomina mi Lou Lou Cacharel, podobne klimaty, teatralne, gęste, przyciemnione...
Myślę sobie o Christianie Lacroix, o jego zwariowanej modzie, wesołych zawsze przybranych w kwiaty i intensywne kolory modelkach i kreacjach. Bardzo je lubiłam i ceniłam tego kreatora, Jego moda wyróżniała się, była inna a Mistrz zawsze skromnie uśmiechnięty...Jego modowe imperium padło, Jego gwiazda nie świeci już na firmamencie obecnie jaśniejących gwiazd krawieckiego biznesu. I te perfumy okazały się klapą... Ja jednak bardzo je lubię, są magiczne, mają coś przyciągającego, niesamowicie miękkiego, welrowego. To nie perfumy dla każdego, są trudne, potrzebują czasu albo odpowiedniej chwili, jak teraz, szaruga i deszcz za oknem, dobrze wtulić się w takie czarne miękkie futerko i powspominać, ale nie żałować niczego....Było, minęło... C'est La Vie :)

perfumeholic88
perfumeholic88

C´est la Vie kompletnie nie zgrywa się ze mną. Wespól z moją skórą tworzy mieszankę, której nie jestem w stanie zaakceptować.Przykro mi...
Za dużo tu dla mnie goździka, o wiele za dużo. Przytłacza on wszystko inne, tłamsi i poddusza. To taki goździk- sadysta. Razem z nim trzyma ylang ylang, a niewielką rolę odgrywają też aldehydy. Ta mieszanka sprawia, że mam ochotę uciec jak najdalej. Jest za mocno, zbyt agresywnie, zbyt nachalnie.
Oprócz tego zapach jest rzeczywiście bogaty, wieloskładnikowy, ale co z tego skoro wszystko psuje tu ten szalony gożdzik.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Lacroix C`est La Vie, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Lacroix C`est La Vie, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum C`est La Vie marki Christian Lacroix. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu C`est La Vie marki Christian Lacroix reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Aramis Tuscany Per Donna Kenzo Kashaya Ginestet Botrytis Serge Lutens La Fille de Berlin Christian Dior Diorissimo Dolce&Gabbana D&G Juliette Has A Gun Lady Vengeance Rochas Tocade John Galliano John Galliano Montale Aoud Damascus Frederic Malle Lipstick Rose Juliette Has A Gun Calamity J. Oscar de la Renta Esprit d’Oscar One of Those Helium [2He] Tom Ford Noir de Noir Juliette Has A Gun Miss Charming Givenchy Dahlia Noir Christian Dior Dune Estée Lauder Sensuous Frapin 1270