Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

C`est La Fete Christian Lacroix dla kobiet

C`est La Fete Christian Lacroix dla kobiet

tropikalny
C`est La Fete Christian Lacroix dla kobiet Zdjęcia C`est La Fete Christian Lacroix dla kobiet Zdjęcia C`est La Fete Christian Lacroix dla kobiet Zdjęcia C`est La Fete Christian Lacroix dla kobiet Zdjęcia C`est La Fete Christian Lacroix dla kobiet Zdjęcia C`est La Fete Christian Lacroix dla kobiet Zdjęcia

C`est La Fete marki Christian Lacroix to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. C`est La Fete został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean Jacques. Nutami głowy są morela, marakuja, czarna porzeczka, gruszka i bergamotka; nutami serca są nagietek, jaśmin, mirabelka i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo, orchidea i wanilia.

Morela Marakuja Czarna porzeczka Gruszka Bergamotka

Nagietek Jaśmin Mirabelka Róża

Drzewo sandałowe Piżmo Orchidea Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about C`est La Fete by Christian Lacroix.

Fizzy Energy

C`est La Fete Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Ten zapach doskonale oddaje obraz holdenderskiego malarza van der Asta ´´Koszyk owoców´´ i pozostałe jego obrazy z owocami. Dużo tu owoców gruszek, śliwek, moreli. Niektóre są już lekko przejrzałe,ale wszystkie nadają się do zjedzenia, są mocno dojrzałe.To mocno owocowy zapach. Nie jest on bardzo oryginalny, bo taki temat był już wiele razy. Nie sądzę, aby nosząc go zbieralibyśmy komplementy. Jest to poprostu codzienna, sympatyczna, owocowa kompozycja o niezbyt silnej trwałości. Nosi się dobrze, ale nic poza tym i nie żałuję, że obecnie raczej trudno ją spotkać. Też uważam,że świętować nie ma co, ale użyć od czasu do czasu czemu nie?

mamigora
mamigora

Według mnie bardzo przyjemny i bezpretensjonalny. Niepokoi, że zbiera tutaj w większości niepochlebne opinie, na miejscu amatora owocowo-kremowych nut dałabym mu szansę. Hmmm..wtórny? Fakt, przypomina trochę musującą energię adidasa, ale tutaj nuty są bardziej otulajace i takie mleczno-deserowe, jak doskonale zblendowany, egzotyczny smoothie;)
Adidas dodaje wigoru, a zielone serce lacroix każe bez pospiechu celebrować słoneczny dzień przy rurkach z bitą smietaną i frużeliną. Zachęca raczej, jak sama nazwa wskazuje, do świętowania i lenistwa niż aktywności.
Zachęcam do wypróbowania, zważywszy że trwałość według mnie bardzo dobra.

DREAMER80
DREAMER80

Blueberry idealnie oddała charakterystykę tych perfum, nuty są obiecujące, a sam zapach nijaki i wtórny do bólu. Chyba jedynym plusem jest ładny flakonik, szczególnie kolorystyka. Trwałość średnia, a zapach zdecydowanie nieciekawy. Gdybym wyczuł od kogoś na ulicy do głowy by mi nie przyszło, że są sygnowane przez Lacroix.

Alarte
Alarte

Po raz kolejny oceniam damski zapach w imieniu swoim i żony, która słabo zna język polski, ale siedzi tu obok i podpowiada mi swoje wrażenia.
Oboje uważamy, że C'est La Fete to całkiem dobry zapach, choć oczywiście kierowany głównie do miłośniczek perfum owocowo-kwiatowych. Jest tańszy, a przy tym o wiele lepszy od Downtown CK (gruszka z marakują daje ciekawszy efekt niż gruszka z gardenią); jest także bardziej interesujący od jednolicie wiśniowo-czereśniowego La Petite Robe Noir Guerlaina. Poza gruszką i marakują w C'est La Fete da się bardzo wyraźnie wyczuć śliwkę, morelę, orchideę i różę - pozostałe składniki siedzą gdzieś w tyle, choć pod koniec czarna porzeczka robi się dość konkretna. Całość daje więcej niż ładny efekt owocowo-kwiatowy.
Nie mamy z żoną tak imponującej kolekcji perfum, jak na przykład moja teściowa, ale na tle tego, co mamy i tego, co znamy, sądzimy, że C'est La Fete jest na pewno zapachem odróżniającym się od innych - np. tak wyraźnej śliwki nie znajdujemy w innych perfumach, zresztą podobnie jest z marakują.
Zapach nie ma paraliżującej projekcji, ale jest mocny/wyrazisty. Trwałość porządna, czyli ok. 10 godzin.

blueberry
blueberry

Wbrew szumnej nazwie, nie ma co świętować ;)

Owszem, na początku jest alkohol ;), ale chyba nie o to chodziło twórcom tej kompozycji. Wszystkie owocowe i kwiatowe nutki zmielone na masę o jednolitej konsystencji wybuchają jednocześnie męczliwą, mdłą i zgraną jak stara płyta "floral fruity" nutką, znaną mi z dziesiątek kompozycji, których nazw już nie pomnę. A zapowiadało się tak świetnie... śliwka i gruszka potrafią przecież być wdzięczne w perfumach - no cóż, nie tym razem... W efekcie blueberry ziewa przeciągle, bo ma wrażenie, że znalazła się na niewłaściwej imprezie i nie ma tu co robić ani na czym... nosa zawiesić ;) Nie wiem jak mówi się na taki zapach po francusku, za to angielskie określenie "scrubber" jakoś mi tu doskonale pasuje, lecz zaznaczam, że kwiatowo-owocowe zapachy to zasadniczo nie moja broszka.

Na plus zaliczam przyzwoitą trwałość. Zainteresowanym zalecam testy przed ewentualnym zakupem - kompozycja wydaje się kusząca z nut, ale rezultat może okazać się podobny do tego co już znacie z XXXX perfum.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Lacroix C`est La Fete, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Lacroix C`est La Fete, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum C`est La Fete marki Christian Lacroix. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu C`est La Fete marki Christian Lacroix reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

The Body Shop Red Musk Avon Perceive Dew Montblanc Femme de Montblanc Hermes Voyage d`Hermes Christian Dior Dolce Vita Superdry Neon Purple Mexx Diversity Fendi Fendi Theorema Avon Pink Suede Jesus Del Pozo Halloween Kiss Sexy Avon Wink Cacharel Eden Serge Lutens Fille en Aiguilles Comptoir Sud Pacifique Hemisphere Sud Liz Claiborne Spark Yves Saint Laurent Baiser de Cinema Arrogance Arrogance pour Femme Kenneth Cole Kenneth Cole Black Limited Edition ID Parfums Ilaya ID Parfums Kachgar