Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Bazar pour Femme Summer Fragrance Christian Lacroix dla kobiet

Bazar pour Femme Summer Fragrance Christian Lacroix dla kobiet

lekko korzenny

Bazar pour Femme Summer Fragrance marki Christian Lacroix to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są różowy pieprz i czerwona porzeczka; nutą serca jest róża; nutami bazy są piżmo, wanilia i heliotrop.

Różowy pieprz Czerwona porzeczka

Róża

Piżmo Wanilia Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bazar pour Femme Summer Fragrance by Christian Lacroix.

Bazar pour Femme Summer Fragrance Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Lacroix Bazar pour Femme Summer Fragrance, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Lacroix Bazar pour Femme Summer Fragrance, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bazar pour Femme Summer Fragrance marki Christian Lacroix. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bazar pour Femme Summer Fragrance marki Christian Lacroix reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cafe Parfums Cafe-Cafe Yves Saint Laurent In Love Again Edition Fleur De La Passion Giorgio Armani Emporio Remix for Her Guerlain Shiny Cherry Blossom Adidas Tropical Passion Luciano Soprani Solo Rosa Jacadi Jacadi Fille GianMarco Venturi GianMarco Venturi Women Chantal Thomass Et Plus Si Affinites Regency Cosmetics Sassique Agatha Ruiz de la Prada Oh La La! Jil Sander Sensual Jil