Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Sweet Sun Christian Dior dla kobiet

Sweet Sun Christian Dior dla kobiet

Miałem: 4 Chcę: 2

Sweet Sun Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Sweet Sun marki Christian Dior to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Sweet Sun został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są pomarańcza i mandarynka; nutami serca są imbir, jaśmin i gardenia tahitańska; nutami bazy są piżmo i wanilia.

Pomarańcza Mandarynka

Imbir Jaśmin Gardenia tahitańska

Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sweet Sun by Christian Dior.

Sweet Sun Recenzje Perfum

gardenia
gardenia

To nie są perfumy orientalno-kwiatowe, to są perfumy skórzane! Skóra jest już pięknie zbrązowiała, wygrzana słoneczkiem krajów czy wysp południowych, do tego błyszczy się pięknie wysmarowana olejkiem Hawaian Tropic, parę ziarenek piasku plazowego też na niej znajdziemy...:D Skóra ta wysmagana jest wiatrem znad ciepłej szmaragdowej wody, sól morska z bryzy wodnej pielęgnuje ją i omiata słodkim zapachem gardenii, jaśminu i wanilii, a jak pięknie prezentuje się w takim kolorze skóry trzymana w ręku beczułkowata szklanka Pina Colady wypijanej co wieczór podczas spacerów wzdłuż brzegu morza w szerokiej lekkiej długiej sukience kolorowej jak kwiaty dookoła. Jest tu jeszcze jakiś smakowity drink z imbirem i skórką mandarynki dodającym całości małego drapiącego odświeżenia, ale wspaniale łączącym pozostałe składniki, czyli oleistą wanilię jaśmin i gardenię! Jeszcze nie wąchałam perfum o tak pięknym zapachu opalonej skóry.
Jeśli takie wakacje gdzieś mi ktoś zaproponuje, zabieram się natychmiast, przeżyję nawet lęk przed lataniem...;D Na razie mogę się raczyć resztkowymi kroplami w próbce Sweet Sun od Diora, ale jak gdzieś cię dopadnę o Słodkie Słoneczko, będziesz moje!
Polecam gorrrrrąco!

Sweet Sun by Christian Dior 4.00 out of 5 based on 4 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Sweet Sun, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Sweet Sun, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sweet Sun marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sweet Sun marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Serge Lutens A La Nuit Paco Rabanne Ultraviolet Masaki Matsushima Mat Chocolat Tom Ford Black Orchid Benetton Paradiso Inferno Woman Caron Montaigne Karl Lagerfeld Kapsule Floriental Clive Christian No. 1 Opus Oils Island Girl: Tiare (Tahitian) essence Love Game Carolina Herrera CH Red & Gold Yves Rocher Shafali Fleur Rare