Marki » C » kwiatowe « Grupy

Rose Elixir Precieux Christian Dior dla kobiet i mężczyzn

Rose Elixir Precieux Christian Dior dla kobiet i mężczyzn

Rose Elixir Precieux Christian Dior dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Rose Elixir Precieux Christian Dior dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Rose Elixir Precieux marki Christian Dior to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Rose Elixir Precieux został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Perfumy zawierają takie składniki, jak olejek róży tureckiej.

Olejek róży tureckiej

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rose Elixir Precieux by Christian Dior.

Rose Elixir Precieux Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Rose Elixir Precieux, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Rose Elixir Precieux, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rose Elixir Precieux marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rose Elixir Precieux marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Britney Spears Curious Britney Spears Avon Shine Annick Goutal Le Muguet The Body Shop The Spirit of Moonflower Il Profvmo Aria di Mare Pupa Very Flower Iris Puma Flowing Free Women Stephanie de Saint-Aignan Le Pot Aux Roses Priscilla Presley Roses and More CnR Create Gemini O Boticario Royalty Susanne Lang Sula Butterfly Kiss