Marki » C » kwiatowo - zielone « Grupy

Remember Me Christian Dior dla kobiet

Remember Me Christian Dior dla kobiet

Miałem: 2

Remember Me marki Christian Dior to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Remember Me został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nathalie Lorson. Nutami głowy są yuzu, hiacynt i bergamotka; nutami serca są mimoza, fiołek, bez, jaśmin i konwalia; nutami bazy są irys, drzewo sandałowe i cedr.

Yuzu Hiacynt Bergamotka

Mimoza Fiołek Bez Jaśmin Konwalia

Irys Drzewo sandałowe Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Remember Me by Christian Dior.

Remember Me Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Remember Me, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Remember Me, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Remember Me marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Remember Me marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Tommy Hilfiger Freedom for Her Iceberg Iceberg Effusion Woman L`Occitane en Provence Eau d'Azur Givenchy Insence Ultramarine Ice Cube Coty Muguet des Bois Guerlain Samsara Shine Trussardi Trussardi Action Donna Bella Bellissima Perfect Day Michael Storer Stephanie TerraNova Sakura and Green Tea Omnia Profumi Onice LR Ralf Moeller