Marki » C » kwiatowe « Grupy

Pure Poison Elixir Christian Dior dla kobiet

Pure Poison Elixir Christian Dior dla kobiet

Mam: 21 Miałem: 11 Chcę: 15 Ukochany zapach: 1

kakaowy
Pure Poison Elixir Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Pure Poison Elixir Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Pure Poison Elixir Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Pure Poison Elixir Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Pure Poison Elixir Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Pure Poison Elixir Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Pure Poison Elixir Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Pure Poison Elixir marki Christian Dior to kwiatowe perfumy dla kobiet. Pure Poison Elixir został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są petitgrain, jaśmin, bergamotka i mandarynka; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy i gardenia; nutami bazy są ambra, wanilia i kakao.

Petitgrain Jaśmin Bergamotka Mandarynka

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Gardenia

Ambra Wanilia Kakao

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pure Poison Elixir by Christian Dior.

Pure Poison

Pure Poison Elixir Recenzje Perfum

Lady_Daisy
Lady_Daisy

Mam te perfumy już 2 lata (50ml) i bardzo oszczędnie ich używam. Dla mnie jest to zapach bardzo głęboki,zdystansowany ale jednocześnie kobiecy. Białe kwiaty, na początku bardzo ostro świdrują i są surowe. Natomiast z czasem zapach uwalnia prawdziwą kwiatową truciznę. Szyk i elegancja. Bardzo duża trwałość i b.dobra projekcja.
Natomiast fakt, że są bez atomizera, jest dość przykry, bo muszę przelewać sobie je do atomizera (niestety mam tester i nie miałam pompki do nich).

Zdarzało mi się je założyć na wieczorne wyjście, ale i nosiłam je do pracy. Tak naprawdę humor dyktuje mi aplikację. I kiedy je zakładam, zawsze czuję się jakaś taka...niedostępna :)

Arsonist
Arsonist

Pure Poison Elixir to gładsza, mniej odurzająca, bardziej kremowa i nieco bardziej jadalna wersja Pure Poison (choć oczywiście do gourmanda wciąż jej daleko). Jednak dopiero mając na jednym nadgarstku klasyka, a na drugim eliksir, wyczułam w tym drugim to obiecane kakao.

Pure Poison jest jak czysta esencja trujących białych kwiatów. W Pure Poison Elixir tę charakterystyczną, jadowitą nutę jaśminu łagodzi wanilia. I jak wielbię klasyka, tak eliksir również podbił moje serce i nie potrafię zdecydować, która wersja jest cudowniejsza.

Faktem jest, że Elixir wymaga ode mnie więcej cierpliwości, ponieważ początek niezbyt mi się podoba - czuję same cytrusy z nieśmiałym zalążkiem przyszłej słodyczy. Na szczęście szybko wygrywa prawdziwa waniliowo-białokwiatowa natura tego zapachu: anielska, upajająca i kompletnie topiąca moje serce.

Flakon z pompką jest uroczy i wydobywa niezwykle drobną mgiełkę, dzięki czemu skóra po psiknięciu nie ocieka perfumami. 6-8 godzin trwałości i przemiła projekcja w otulającym typie. Pod tymi względami PPE ustępuje PP, co jednak jest zaletą, kiedy chcemy pachnieć dyskretnie i nikogo nie zabić.

Bardzo cieszy mnie też fakt, że jest to chyba najbardziej uniwersalna z sióstr Poison. Dobrze czuję się w niej przy prawie każdej okazji i aurze za oknem (może z wyjątkiem upałów). Hmm... Czy tego właśnie przypadkiem nie nazywają uzależnieniem?

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Pure Poison Elixir kocham prawie na rowni z Hypnotic Poison Elixir
PP Elixir otwiera slodko gorzka nuta jasminu i cutrusow, ktore trwaja i trwaja...przeplataja sie z wonia ziaren kakaowca - jest to istne marzenie dla mojego nosa i jeden z najpiekniejszych zapachow w mojej kolekcji.
PP Elixir jest bardzo kobiecy, szalenie zmyslowy i brzmi zuplenie inaczej niz wiele zpachow z nutami cytrusa - nie ma tu kwasku cytryny, a jest za to soczystosc i apetyczny owocowy aromat.
Zapach an wieczorna kolacje w dobrej restauracji, na formalne przyjecie lub bankiet.
Trwalosc i moc swietna.
Butelka piekna, ale tak jak pisalam w opisie Hypnotic Poison Elixir - pompka przecieka i sprawia ze perfumy szybko paruja tracac swa moc.
Ja uzywam wylacznie dolaczonej nakretki.
Cena odstrasza, no ale za te trwalosc i jakosc trzeba dobrze zaplacic ;-)
Polecam z calego serca!!!!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Pure Poison Elixir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Pure Poison Elixir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pure Poison Elixir marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pure Poison Elixir marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Pure Poison Estée Lauder Sensuous Noir Christian Dior Dune Christian Dior Dior Addict Christian Dior Midnight Poison Yves Saint Laurent Nu Guerlain Terracotta Le Parfum Cacharel LouLou Oriflame M by Marcel Marongiu Christian Dior Hypnotic Poison David & Victoria Beckham Intimately Beckham Diptyque L'Ombre Dans L'Eau Givenchy Amarige Christian Dior Miss Dior Cherie Giorgio Armani Armani Code for Women Guerlain L'Instant de Guerlain Estée Lauder Sensuous Guerlain Shalimar Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Hermes Eau des Merveilles