Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Poison Extrait de Parfum Christian Dior dla kobiet

Poison Extrait de Parfum Christian Dior dla kobiet

tuberozowy
Poison Extrait de Parfum Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Poison Extrait de Parfum marki Christian Dior to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Poison Extrait de Parfum został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Perfumy zawierają takie składniki, jak tuberoza, kolendra, wanilia i róża majowa.

Tuberoza Kolendra Wanilia Róża majowa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Poison Extrait de Parfum by Christian Dior.

Poison Extrait de Parfum Recenzje Perfum

Izabela
Izabela

Wbrew pozorom to najmniej trująca mikstura.
Mimo maksymalnej koncentracji (czyste perfumy), zapach jest harmonijny i wygładzony.
Jest zdecydowanie dużo słodszy niż wersja EDT, na prowadzeniu jest tuberoza obsypana waniliowym cukrem.
Celem zaostrzenia kompozycji dodano kolendrę, żeby zapach nie zdryfował w kierunku gourmand.
Jest słodki - ale kwiatowo-słodki a nie jadalny.
Osoby, dla których Poison EDT są zbyt kontrowersyjne, zachęcam do przetestowania tej wersji.
Trwałość na skórze 16+ (godzin).

Testowałam wersję vintage.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Poison Extrait de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Poison Extrait de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Poison Extrait de Parfum marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Poison Extrait de Parfum marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Elizabeth Arden Provocative woman Clinique Simply Clinique Rochas Tocade Yves Rocher Iris Noir Keiko Mecheri Mihime Robert Piguet Baghari 2006 Revlon Charlie Red Joop! Joop! Nuit d`Ete Miller Harris Noix de Tubereuse Benefit Something about Sofia The Party The Garden Party Tuberose Melange Perfume Orange Box Perfumes - No. 10