Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Oud Ispahan Christian Dior dla kobiet i mężczyzn

Oud Ispahan Christian Dior dla kobiet i mężczyzn

agarowy
Oud Ispahan Christian Dior dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Oud Ispahan marki Christian Dior to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Oud Ispahan został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Nutę głowy stanowi labdanum; nutą serca jest paczula; nutami bazy są drzewo sandałowe, róża i agar (oud).

Labdanum

Paczula

Drzewo sandałowe Róża Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oud Ispahan by Christian Dior.

Oud Palao

Oud Ispahan Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Oud Ispahan, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Oud Ispahan, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oud Ispahan marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oud Ispahan marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nasomatto Black Afgano Serge Lutens Fille en Aiguilles Lubin Idole Eau de Parfum Parfum d`Empire Wazamba Nasomatto Pardon Escentric Molecules Escentric 02 Tauer Perfumes 06 Incense Rose Yves Saint Laurent M7 Serge Lutens Ambre Sultan Amouage Amouage Epic Man Amouage The Library Collection Opus V Yves Saint Laurent Opium Frapin 1270 Comme des Garcons Black Giorgio Armani Cuir Noir Parfum d`Empire Cuir Ottoman Olivier Durbano Black Tourmaline Giorgio Armani Armani Privé Oud Royal Diptyque Eau Duelle Amouage Jubilation for Men