Marki » C » orientalno - drzewne « Grupy

Oud Elixir Precieux Christian Dior dla kobiet i mężczyzn

Oud Elixir Precieux Christian Dior dla kobiet i mężczyzn

agarowy
Oud Elixir Precieux Christian Dior dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Oud Elixir Precieux Christian Dior dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Oud Elixir Precieux marki Christian Dior to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Oud Elixir Precieux został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Perfumy zawierają takie składniki, jak agar (oud).

Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oud Elixir Precieux by Christian Dior.

Oud Elixir Precieux Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Oud Elixir Precieux, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Oud Elixir Precieux, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oud Elixir Precieux marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oud Elixir Precieux marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Baldessarini Ambré Prada Prada (Amber) Hanae Mori HM Givenchy Les Parfums Mythiques - Organza Indecence Robert Piguet Visa 2007 Bond No 9 New Haarlem Bois 1920 Real Patchouly Dana Toujours Moi Hermes Parfum des Merveilles 2006 Alexandra de Markoff Enigma Profumi del Forte Versilia Vintage Boise Avon Outspoken by Fergie