Marki » C » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Musc Elixir Precieux Christian Dior dla kobiet i mężczyzn

Musc Elixir Precieux Christian Dior dla kobiet i mężczyzn

Musc Elixir Precieux Christian Dior dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Musc Elixir Precieux marki Christian Dior to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Musc Elixir Precieux został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo.

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Musc Elixir Precieux by Christian Dior.

Musc Elixir Precieux Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Musc Elixir Precieux, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Musc Elixir Precieux, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Musc Elixir Precieux marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Musc Elixir Precieux marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Annayake Annayake Pour Lui Aramis Aramis Cool Chopard Casran Paco Rabanne XS Guerlain Aqua Allegoria Winter Delice Salvatore Ferragamo Incanto Pour Homme Bvlgari Bvlgari Pour Homme Soir Al-Rehab Lamis Cereus Cereus No.7 Bijan Bijan Nude Men Boadicea the Victorious Seductive CnR Create Aries for Men