Marki » C » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Miss Dior (new) Christian Dior dla kobiet

Miss Dior (new) Christian Dior dla kobiet

Mam: 70 Miałem: 29 Chcę: 46 Ukochany zapach: 1

Miss Dior (new) Christian Dior dla kobiet Filmy Miss Dior (new) Christian Dior dla kobiet Filmy
Miss Dior (new) Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Miss Dior (new) Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Miss Dior (new) Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Miss Dior (new) Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Miss Dior (new) Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Miss Dior (new) marki Christian Dior to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Miss Dior (new) został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Nutę głowy stanowi włoska mandarynka; nutami serca są egipski jaśmin i róża; nutami bazy są paczula i piżmo.

Włoska mandarynka

Egipski jaśmin Róża

Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss Dior (new) by Christian Dior.

So Elixir Eau de Toilette
Modern Chypre
Miss Dior Eau De Toilette
Coco Mademoiselle
Oriens

Miss Dior (new) Recenzje Perfum

Sylwia74
Sylwia74

Bardzo lubię te perfumy, w otwarciu przypominają mi moje ukochane Coco Mademoiselle. Na początku są słodkie z wyczuwalną dla mnie truskawką (ha! nie ma jej w składzie) potem zapach zmienia się gdy do głosu dochodzi paczula i róża. Z początku jest to zapach radosny, dziewczęcy później zaś robi się bardzo elegancki, seksowny i kuszący. Miss Dior to zapach uniwersalny, doskonały na każdą porę roku. Trwałość rewelacyjna, projekcja także. To nie jest zapach, który da o sobie zapomnieć. Buteleczka przeurocza. Myślę, że długo zagości w mojej garderobie.

marsejesd
marsejesd

Uwielbiam ten zapach. Intryguje mnie. Zupełnie nie potrafię go spersonalizować. Wyobrażając go sobie, widzę miejsca i chwile, owiane niesamowitą magią. Najmocniej i najczęściej przypominają mi bożonarodzeniowy targ, w centrum wielkiego miasta, w którym nowoczesność miesza się z kamienicami pamiętającymi jeszcze bardzo stare czasy. W powietrzu unosi się zapach sprzedawanych na wagę ręcznie robionych cukierków, waty cukrowej, pszczelarskich pamiątek (zarówno miodów w kolorowych słojach jak i świec ręcznie robionych) Ale również mocna woń prażonych kasztanów zmieszana z aromatem wędzonych, słonych, prawdziwych staropolskich szynek. W koło jest tłoczno, bardzo gwarnie. Z głośników dobiega przyjemna, bożonarodzeniowa muzyka. Zapach jest wielowarstwowy, rozwija się na skórze stopniowo, tak samo jak wyłanianie się tysięcy przeróżnych nut i woni podczas wieczornego spaceru po opisanym przeze mnie targu. :-)

tofik1984
tofik1984

Przedziwny zapach, zmienia się niemal z każdą minutą.
Otwarcie bardzo słodkie, malinowe z toną białego cukru. Taki stan rzeczy jest przez ok 15 min. Potem maliny cichną i wychodzi zmysłowa paczula, z każdym kwadransem paczula jest coraz mocniejsza. Intensywna paczula z tłem maliny momentami daje złudzenie truskawski, raz słodkiej a raz jakby słonej:) Daje to zmysłowy i erotyczny efekt. Bardzo seksowne i kuszące. Chce się je wąchać, i sprwdzać z czym za chwilę się nam skojarzą. Intrygujące.
Dla mnie zapach najpiękniej pachnie po 2-3 godzinach, właśnie paczulowo słodko-słono. Kusząco i wieloznacznie.
Chyba nie jest odpowiedni dla młodych delikatnych dziewczyn, pasuje raczej do kobiet po 20stce i starszych, zdecydowanie seksownych, tajemniczych i odważnych.

fortissimo1603
fortissimo1603

Miałam kilka podejść do nowej Miss Dior. Zawsze wydawała mi się za słodka. Ale w końcu zdecydowałam się na mały dekant. Początek ma słodki z lekko orzeźwiającą kompozycję mandarynką. Faktycznie można się doszukać truskawki, mimo że po reformulacji w składzie jej nie ma. Zapach po czasie robi się bardziej elegancki. Ale według mnie trochę za długo trwa ta słodka faza, która zagłusza szyprowe nuty. Podoba mi się połączenie paczuli z różą ugładzone słodszymi nutami. L'artisan w swoim Voleur de roses połączył te składniki w wyjątkowy choć zupełnie inny sposób. W jego zapachu brakowało mi odrobinę tej słodyczy która jest w Miss Dior.
Bardzo ładne perfumy, uniwersalne i eleganckie w jednym a żeby zrobić taki zapach to wcale nie jest prosta sprawa. Rozumiem jego fenomen. Jestem wymagająca i dalej będę szukać idealnego połączenia paczula-róża bo tu jest pięknie a nie idealnie. Jak nie znajdę to kupię Miss Dior :)

cirilla
cirilla

Miałam zakupić wersję Cherie, ale nie było, więc kupiłam tę Pannę Dior.

Zapach jest... na początku kwaśny. Chyba wszystko przez tę mandarynkę oraz cypr. Jaśmin jest wyczuwalny, tak samo jak i róża. Lekko wyczuwam paczulę.

Wystarczy naprawdę odrobina i trwałość jest porażająca... jak i siła tego zapachu. :) Czuć go z kilku metrów, a na swetrze pachnie już kilka dni. Trzeba uważać, bo towarzystwo skrzywiło nosy: "ale mocne perfumy!". Rzeczywiście, są mocne i trwałe. Trochę duszące, ale zapach jeśli komuś podchodzą te nuty, będzie doskonałym prezentem.

Powiedziałabym, że takie eleganckie, lekko wytworne, wcale nie infantylne, czy często spotykane. Francuski szyk - to określenie pasuje jak ulał ;)

Buteleczka urocza, z kokardką. Jednak ja musiałam się przekonać do tego zapachu. Wolę trochę słodsze zapachy, a ten do slodziaków nie należy. To typowy szypr z nutą cytrusów.
Bardzo lubię, kiedy perfumy są warte swojej ceny, a te są.
Reklamująca zapach Natalie Portman jak zwykle przepiękna. Taka elegancka i piękna. Ten zapach jest taki sam. Na wyjścia, albo na randkę (tylko uwaga z ilością ;))

Dla młodej kobiety, która lubi się podobać i ma styl oraz klasę. Ja bym je tak określiła. Warte swojej ceny. :)

siemka2
siemka2

Mój numer 1!
A trochę już tych perfum miałam i przetestowałam.
Uwielbiam i w nich czuję się najlepiej.
Pasuje i młodszym i starszym. Moja córka często mi je podbiera. Są eleganckie, słodkie, ale nie duszące. Jest to zapach na szczególne okazje. Uwielbiam go czuć od samego początku do samego końca. Nie ma w nim nic, co mnie denerwuje. Jest to zapach radosny, wesoły. Przy nim nie można być smutnym. Myślę, że zapach ten będzie mi jeszcze długo towarzyszył. Kiedy pada deszcz, kropelki tych perfum potrafią przegonić chmury i po chwili już możemy podziwiać gorące słoneczko. Wszystkie zwiędłe kwiaty zaczynają na nowo żyć, róże robią się czerwone.
Nawet pies zaczyna merdać ogonem. Ludzie uśmiechają się i są dla siebie życzliwi. Rzeczy niemożliwe stają się możliwe, a wszystko to dzięki miss dior. Kocham ten zapach i nigdy nie opuszczę!

Edi
Edi

Mocny, bardzo trwały zapach pozbawiony wcześniejszej męczącej ulepkości. Otwiera się słodko, aby z czasem stawać się coraz bardziej elegancki. Podoba się ogółowi więc może nie podobać się osobom lubiącym oryginalne i niepowtarzalne nuty. Często mylony z "cherri" przez ukrywaną zmianę.

KasiaS
KasiaS

X lat temu, jako mała małolatka, uwielbiałam Miss Dior Cherie (pierwszą wersję) i nie wyobrażałam sobie swojego życia inaczej niż w oparach wydobywanych z nabywanych w nieskończoność kolejnych flakonów owego cuda. Po 55 reformulacjach mam do dyspozycji i do opisania tylko najnowszą wersję,teraz nazwaną Miss Dior, na cześć klasycznego i nadal, o ile mi wiadomo dostępnego zapachu,którego tamta MDC była lżejszą,owocową wariacją. Z kolei Miss Dior nazwano teraz MD Originale... Dlaczego? To tylko jeden Szalony Reformulator raczy wiedzieć. Sam zapach przypomina mi dawną MDC dość wiernie,ale jakoś już nie cieszy. Nie wiem,czy to on się zmienił,czy ja. Truskawki,szampan-może tak właśnie żywią się francuskie młodociane pannice,ale nie rozbestwione perfumoholiczki w kwiecie wieku... Męczą mnie te owocki,które wcale nie zniknęły,ale jakoś straciły charakter. To, co, jak sądzę, niektórzy mają na myśli mówiąc o "przeładowanie" to dość często cecha dobrych perfum,a rozwodnienie-złych i ja myślę,że to jednak ta wersja jest rozwodniona,a nie na odwrót. Szypru nie ma tu za grosz,a tam jednak go czułam,brakuje mi też zabawnej,tłustej,nadającej gęstości nutki popcornu. Brakuje mi nawet wiśni,których zazwyczaj nie znoszę. Moja znajoma,bardzo wybredna osoba 35 plus,na codzień użytkowniczka chanelowskiej 19,o "klasycznej" Miss Dior Cherie mówiła zawsze z entuzjazmem,że jest "superchique". Trudno mi to teraz sprawdzić,ale pamięć podpowiada mi,że nawet jeśli mój apetyt na truskawki zmalał z wiekiem,to znajoma chyba miała rację. I że o tej tu Miss Dior by już tak nie powiedziała. Bo tego zapachu nic właściwie nie wyróżnia z tłumu. I tak przyszło mi się pożegnać z ukochanym zapachem młodości - smuteczek,bo cały czas myślałam,że kiedyś jeszcze do niego wrócę.

Miśkowa
Miśkowa

Przepiękny zapach, mimo, iż w składzie nie ma już truskawki ja ją wciąż czuję ..siła sugestii?
uwielbiam tę wodę, mam ją zarówno w wersji edp jak i edt są trwałe i bardzo wiosenne.

kpnz
kpnz

Nowa Miss Dior ma być ulepszoną wersją wycofanej Miss Dior Cherie. Według mnie w tym przypadku reformulacja raczej pomogła zapachowi, niż zaszkodziła. Poprzednia wersja była przeładowana, za dużo w niej było szampana, alkoholowej nuty połączonej z truskawką - efekt był karykaturalny, przesłodzony. W tej wersji jest mniej nut owocowych, bardziej wydobyte są nuty bazy, które nadają Miss Dior charakteru. Czuć głębokie nuty obok tych lekkich, zapach zyskał pazura i odrobinę powagi, nadal będąc przyjemnym szyprowym zapachem. Według mnie wersja bardziej noszalna. Pięknie brzmi w wiosenne, nieco chmurne dni.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Miss Dior (new), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Miss Dior (new), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss Dior (new) marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss Dior (new) marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Viktor&Rolf Flowerbomb Christian Dior Miss Dior Eau De Toilette Jimmy Choo Jimmy Choo Chanel Coco Mademoiselle Calvin Klein Euphoria Marc Jacobs Daisy Cartier La Panthere Lancome La Vie Est Belle Christian Dior Dolce Vita Christian Dior Poison Salvatore Ferragamo Signorina Chanel Chance Eau Fraiche Guerlain La Petite Robe Noir Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir Christian Dior Miss Dior Cherie Eau de Parfum Christian Dior Midnight Poison Giorgio Armani Emporio Armani Lei Christian Dior Dior Addict Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Giorgio Armani Si