Marki » C » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Miss Dior Parfum pour Cheveux Christian Dior dla kobiet

Miss Dior Parfum pour Cheveux Christian Dior dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

Miss Dior Parfum pour Cheveux Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Miss Dior Parfum pour Cheveux marki Christian Dior to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Miss Dior Parfum pour Cheveux został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutami serca są egipski jaśmin i róża; nutami bazy są liść indonezyjskiej paczuli i piżmo.

Bergamotka

Egipski jaśmin Róża

Liść indonezyjskiej paczuli Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss Dior Parfum pour Cheveux by Christian Dior.

Miss Dior Parfum pour Cheveux Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Miss Dior Parfum pour Cheveux, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Miss Dior Parfum pour Cheveux, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss Dior Parfum pour Cheveux marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss Dior Parfum pour Cheveux marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Sarah Jessica Parker Lovely Liquid Satin Gucci Gucci by Gucci Eau de Parfum Kate Moss Kate by Kate Moss Luxury Edition Christian Dior Miss Dior Cherie Eau de Printemps Estée Lauder Private Collection Jasmin White Moss Pierre Cardin Choc de Cardin Police Pure Police Pure DNA Femme Panouge Isabey Fleur Nocturne Sage Machado Moonstone Marbert Scarf Carven Intrigue O Boticario Sensuelle Essence