Marki » C » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Miss Dior Parfum pour Cheveux Christian Dior dla kobiet

Miss Dior Parfum pour Cheveux Christian Dior dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

Miss Dior Parfum pour Cheveux Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Miss Dior Parfum pour Cheveux marki Christian Dior to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Miss Dior Parfum pour Cheveux został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutami serca są egipski jaśmin i róża; nutami bazy są liść indonezyjskiej paczuli i piżmo.

Bergamotka

Egipski jaśmin Róża

Liść indonezyjskiej paczuli Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss Dior Parfum pour Cheveux by Christian Dior.

Miss Dior Parfum pour Cheveux Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Miss Dior Parfum pour Cheveux, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Miss Dior Parfum pour Cheveux, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss Dior Parfum pour Cheveux marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss Dior Parfum pour Cheveux marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Bond No 9 Bryant Park Jacomo Jacomo for Her Avon Timeless Halston Halston Classic Emilio Pucci Vivara Silver Edition DSH Perfumes Parfum de Grasse L`Artisan Parfumeur La Haie Fleurie Long Lost Perfume Maroc Liz Claiborne Liz Sport Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Lapsang Su Chong MOR Peony Flower Strange Invisible Perfumes L'Invisible