Marki » C » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Miss Dior Original Extrait de Parfum Christian Dior dla kobiet

Miss Dior Original Extrait de Parfum Christian Dior dla kobiet

Miss Dior Original Extrait de Parfum Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Miss Dior Original Extrait de Parfum Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Miss Dior Original Extrait de Parfum marki Christian Dior to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Miss Dior Original Extrait de Parfum został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Perfumy zawierają takie składniki, jak galbanum, jaśmin wielkolistny, róża majowa, paczula i mech.

Galbanum Jaśmin wielkolistny Róża majowa Paczula Mech

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss Dior Original Extrait de Parfum by Christian Dior.

Miss Dior Original Extrait de Parfum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Miss Dior Original Extrait de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Miss Dior Original Extrait de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss Dior Original Extrait de Parfum marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss Dior Original Extrait de Parfum marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Comme des Garcons Comme des Garcons 3 Marks and Spencer Per Una Halston Halston Classic Pierre Balmain Balmain de Balmain Fendi Palazzo Fendi Eau de Toilette Molyneux Quartz pour Femme Molinard Les Orientaux: Chypre d`Orient Jil Sander Jil Sander Woman III Nez a Nez Rosier Ardent Miller Harris Terre d'Iris CB I Hate Perfume To See A Flower Stefano Canturi Canturi