Marki » C » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Miss Dior Original Extrait de Parfum Christian Dior dla kobiet

Miss Dior Original Extrait de Parfum Christian Dior dla kobiet

Miss Dior Original Extrait de Parfum Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Miss Dior Original Extrait de Parfum Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Miss Dior Original Extrait de Parfum marki Christian Dior to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Miss Dior Original Extrait de Parfum został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Perfumy zawierają takie składniki, jak galbanum, jaśmin wielkolistny, róża majowa, paczula i mech.

Galbanum Jaśmin wielkolistny Róża majowa Paczula Mech

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss Dior Original Extrait de Parfum by Christian Dior.

Miss Dior Original Extrait de Parfum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Miss Dior Original Extrait de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Miss Dior Original Extrait de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss Dior Original Extrait de Parfum marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss Dior Original Extrait de Parfum marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Yohji Yamamoto Yohji Essential Sisley Eau du Soir 2007 Ines de la Fressange Ines de la Fressange 2004 Le Labo Iris 39 Jessica Simpson Fancy Nights Renato Balestra Oro Taylor of London Delicate Freesia Brut Parfums Prestige Babe Sisley Eau du Soir 2010 Jean Patou Normandie Parfums Namara Avant L'Amour The Organic Pharmacy Organic Glam Oriental Blossom