Marki » C » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Miss Dior Le Parfum Edition d’Exception Christian Dior dla kobiet

Miss Dior Le Parfum Edition d’Exception Christian Dior dla kobiet

Miss Dior Le Parfum Edition d’Exception Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Miss Dior Le Parfum Edition d’Exception Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Miss Dior Le Parfum Edition d’Exception Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Miss Dior Le Parfum Edition d’Exception Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Miss Dior Le Parfum Edition d’Exception marki Christian Dior to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Miss Dior Le Parfum Edition d’Exception został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Nutę głowy stanowi mandarynka; nutą serca jest róża damasceńska; nutami bazy są liść indonezyjskiej paczuli, ambra i wanilia.

Mandarynka

Róża damasceńska

Liść indonezyjskiej paczuli Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss Dior Le Parfum Edition d’Exception by Christian Dior.

Miss Dior Le Parfum Edition d’Exception Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Miss Dior Le Parfum Edition d’Exception, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Miss Dior Le Parfum Edition d’Exception, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss Dior Le Parfum Edition d’Exception marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss Dior Le Parfum Edition d’Exception marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Christian Lacroix Rouge Lolita Lempicka The Heart-Catcher Pierre Cardin Emotion Bijan Bijan Wicked Pierre Balmain Ivoire de Balmain Niki de Saint Phalle Niki de Saint Phalle Ulric de Varens Varens Original Italian Romance Parfumerie Generale Corps et Ames Nez a Nez Rosier Ardent Panouge Isabey Fleur Nocturne Basile Basile Adolfo Dominguez Agua Fresca de Rosas