Marki » C » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Miss Dior Extrait de Parfum Christian Dior dla kobiet

Miss Dior Extrait de Parfum Christian Dior dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 2

Miss Dior Extrait de Parfum Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Miss Dior Extrait de Parfum Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Miss Dior Extrait de Parfum marki Christian Dior to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Miss Dior Extrait de Parfum został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat pomarańczy, jaśmin wielkolistny, paczula i róża majowa.

Kwiat pomarańczy Jaśmin wielkolistny Paczula Róża majowa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss Dior Extrait de Parfum by Christian Dior.

Miss Dior Extrait de Parfum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Miss Dior Extrait de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Miss Dior Extrait de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss Dior Extrait de Parfum marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss Dior Extrait de Parfum marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Christian Dior Diorella Clinique Clinique Happy Holiday Giorgio Armani Emporio Armani City Glam for Her Sisley Soir de Lune Jean-Louis Scherrer S de Scherrer Christian Dior Miss Dior Cherie Eau de Printemps Lancome Cuir de Lancome (La Collection Fragrances) Carven Monsieur Carven Clinique Aromatics Elixir Sheer Velvet Philtre Sensuel Miller Harris Terre d'Iris Long Lost Perfume Maroc Courreges Empreinte