Marki » C » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Miss Dior Extrait de Parfum Christian Dior dla kobiet

Miss Dior Extrait de Parfum Christian Dior dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

Miss Dior Extrait de Parfum marki Christian Dior to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Miss Dior Extrait de Parfum został wydany w 1947 roku. Miss Dior Extrait de Parfum stworzyli Jean Carles i Paul Vacher. Nutę głowy stanowi galbanum; nutą serca jest jaśmin; nutą bazy jest paczula.

Galbanum

Jaśmin

Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss Dior Extrait de Parfum by Christian Dior.

Miss Dior Extrait de Parfum Recenzje Perfum

Miss Dior Extrait de Parfum by Christian Dior 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Miss Dior Extrait de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Miss Dior Extrait de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss Dior Extrait de Parfum marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss Dior Extrait de Parfum marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Comme des Garcons Odeur 71 Yohji Yamamoto Yohji Essential Christian Lacroix Rouge Jil Sander Jil Sander Scent 79 Woman Givenchy Ange ou Demon Tendre David Yurman David Yurman Fragrance Pierre Balmain Balmain de Balmain The Different Company Sublime Balkiss Giorgio Valenti Rose Noire Basile Basile Faberlic Ivresse de L´amour Niven Morgan Jean Baptiste 1717