Marki » C » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Miss Dior Extrait de Parfum Christian Dior dla kobiet

Miss Dior Extrait de Parfum Christian Dior dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

Miss Dior Extrait de Parfum marki Christian Dior to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Miss Dior Extrait de Parfum został wydany w 1947 roku. Miss Dior Extrait de Parfum stworzyli Jean Carles i Paul Vacher. Nutę głowy stanowi galbanum; nutą serca jest jaśmin; nutą bazy jest paczula.

Galbanum

Jaśmin

Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss Dior Extrait de Parfum by Christian Dior.

Miss Dior Extrait de Parfum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Miss Dior Extrait de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Miss Dior Extrait de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss Dior Extrait de Parfum marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss Dior Extrait de Parfum marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Clinique Clinique Happy Heart Prince Matchabelli Cachet Carven Ma Griffe Halston Halston Classic Gucci L'Arte di Gucci Niki de Saint Phalle Niki de Saint Phalle Perfumer`s Workshop Samba Nova Isabey Isabey Fleur Nocturne Trussardi Fresh O Boticario Accordes Harmonia La Bouquetiere Delice Infini Brut Parfums Prestige Babe