Marki » C » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Miss Dior Esprit de Parfum Christian Dior dla kobiet

Miss Dior Esprit de Parfum Christian Dior dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

Miss Dior Esprit de Parfum Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Miss Dior Esprit de Parfum marki Christian Dior to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Miss Dior Esprit de Parfum został wydany w 2011 roku. Nutę głowy stanowi galbanum; nutą serca jest jaśmin wielkolistny; nutą bazy jest paczula.

Galbanum

Jaśmin wielkolistny

Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss Dior Esprit de Parfum by Christian Dior.

Miss Dior Eau de Toilette Originale

Miss Dior Esprit de Parfum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Miss Dior Esprit de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Miss Dior Esprit de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss Dior Esprit de Parfum marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss Dior Esprit de Parfum marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Hermes Rouge Hermes Givenchy Givenchy III Marks and Spencer Per Una Pierre Balmain Balmain de Balmain Versace Gianni Versace MAC Dejarose Roberto Capucci Capucci de Capucci Il Profvmo Multiflor Line Coquelicot Burberry Society Jessica Simpson Fancy Nights Illume Happiology Sunshower Maison Francis Kurkdjian Elle 25