Marki » C » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Miss Dior Edition d’Exception Christian Dior dla kobiet

Miss Dior Edition d’Exception Christian Dior dla kobiet

Miss Dior Edition d’Exception Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Miss Dior Edition d’Exception Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Miss Dior Edition d’Exception Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Miss Dior Edition d’Exception marki Christian Dior to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Miss Dior Edition d’Exception został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Nutę głowy stanowi mandarynka; nutami serca są egipski jaśmin i róża; nutami bazy są liść indonezyjskiej paczuli i piżmo.

Mandarynka

Egipski jaśmin Róża

Liść indonezyjskiej paczuli Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss Dior Edition d’Exception by Christian Dior.

Miss Dior Edition d’Exception Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Miss Dior Edition d’Exception, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Miss Dior Edition d’Exception, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss Dior Edition d’Exception marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss Dior Edition d’Exception marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Christian Lacroix Rouge Giorgio Armani Armani Privé Cologne Eclat de Jasmin Diesel Fuel For Life Femme Avon Occur! Gucci Gucci by Gucci Eau de Toilette Carven Monsieur Carven Molinard Une Histoire de Chypre Montale Aoud Shiny Sisley Sisley Eau de 2 Estée Lauder Private Collection Jasmin White Moss O Boticario Accordes Harmonia Courreges Empreinte