Marki » C » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Miss Dior Eau de Toilette Originale Christian Dior dla kobiet

Miss Dior Eau de Toilette Originale Christian Dior dla kobiet

Miss Dior Eau de Toilette Originale Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Miss Dior Eau de Toilette Originale marki Christian Dior to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Miss Dior Eau de Toilette Originale został wydany w 2011 roku. Nutę głowy stanowi galbanum; nutą serca jest jaśmin wielkolistny; nutą bazy jest paczula.

Galbanum

Jaśmin wielkolistny

Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss Dior Eau de Toilette Originale by Christian Dior.

Miss Dior Esprit de Parfum

Miss Dior Eau de Toilette Originale Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Miss Dior Eau de Toilette Originale, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Miss Dior Eau de Toilette Originale, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss Dior Eau de Toilette Originale marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss Dior Eau de Toilette Originale marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Estée Lauder Knowing Sisley Eau du Soir Cerruti Cerruti 1881 Lumieres d`Ete Gucci Gucci by Gucci Eau de Toilette Carven Monsieur Carven Carthusia Fiori di Capri Oscar de la Renta Oscar Summer Dew Tommy Hilfiger Hilfiger Woman Leslie Blogdett Perfume Diaries Santa Barbara Faberlic Alatau Nina Ricci Ricci Ricci Dancing Ribbon The Organic Pharmacy Organic Glam Oriental Blossom