Marki » C » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Miss Dior Eau de Toilette Originale Christian Dior dla kobiet

Miss Dior Eau de Toilette Originale Christian Dior dla kobiet

Miss Dior Eau de Toilette Originale Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Miss Dior Eau de Toilette Originale marki Christian Dior to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Miss Dior Eau de Toilette Originale został wydany w 2011 roku. Nutę głowy stanowi galbanum; nutą serca jest jaśmin wielkolistny; nutą bazy jest paczula.

Galbanum

Jaśmin wielkolistny

Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss Dior Eau de Toilette Originale by Christian Dior.

Miss Dior Esprit de Parfum

Miss Dior Eau de Toilette Originale Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Miss Dior Eau de Toilette Originale, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Miss Dior Eau de Toilette Originale, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss Dior Eau de Toilette Originale marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss Dior Eau de Toilette Originale marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Robert Piguet Bandit Cacharel Liberte David Yurman David Yurman Fragrance Prince Matchabelli Cachet Lotto Gravity Power for Women Myrurgia Natural de Myrurgia Nina Ricci Ricci Ricci Roberto Capucci Capucci de Capucci L`Erbolario Patchouli Tommy Hilfiger Hilfiger Woman Roxana Illuminated Perfume Gracing the Dawn Saffron James 'Ume