Marki » C » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Miss Dior Eau Fraiche Christian Dior dla kobiet

Miss Dior Eau Fraiche Christian Dior dla kobiet

Miss Dior Eau Fraiche Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Miss Dior Eau Fraiche Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Miss Dior Eau Fraiche marki Christian Dior to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Miss Dior Eau Fraiche został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Nutami głowy są cytrusy, galbanum i bergamotka; nutami serca są jaśmin i gardenia; nutą bazy jest paczula.

Cytrusy Galbanum Bergamotka

Jaśmin Gardenia

Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss Dior Eau Fraiche by Christian Dior.

Miss Dior Cherie L`Eau
Very Irresistible

Miss Dior Eau Fraiche Recenzje Perfum

Lady_Daisy
Lady_Daisy

,,Wwąchuję" się w nadgarstek za każdym razem gdy je testuje. Może kiedyś będzie mi dane nabyć całą flaszkę. Przede wszystkim są tą szyprowe, zwiewne perfumy...dość wytrawne, świeże i w sumie mogłyby być unisexem. Gdy zamykam oczy, czuję ogród, zielony, piękny ogród po zachodzie słońca. Jest subtelnie kwiatowy i dość mokry. Wspaniały na co dzień podczas upalnego lata.

gardenia
gardenia

Po pierwsze,te perfumy mnie nie uczulają,a to ważne dla alergika.Po drugie przypominają mi Miss Dior Cheri,ale nie są tak słodkie i niewinne.Swieżości daje im bergamotka,gardenia(hm,lubię:))daje ciepło i kwiatową elegancję.Jaśmin jest lekki,paczula cieplutka,jest wiosennie,radośnie,świeżo,kobieco,ale nie za słodko.Do tego śliczny flakonik.Mój mąż był nimi tak zachwycony,że w mig stałam się jego szczęśliwą posiadaczką.:)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Miss Dior Eau Fraiche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Miss Dior Eau Fraiche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss Dior Eau Fraiche marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss Dior Eau Fraiche marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir Hermes L’Ambre des Merveilles Gucci Gucci Guilty Chanel Allure eau de parfum Christian Dior Dior Star Christian Dior Eau de Dior Coloressence Energizing Benefit See & Be Seen Sasha Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent  2014 John Varvatos Artisan Calvin Klein Truth Iceberg Twice Thierry Mugler Womanity Christian Dior Miss Dior Cherie L`Eau Britney Spears Believe Christina Aguilera Christina Aguilera Nina Ricci Premier jour Cartier Baiser Vole Trussardi Donna Trussardi 2011 Lancome Tresor Midnight Rose Gucci Gucci by Gucci Eau de Parfum