Marki » C » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Miss Dior Eau De Toilette Christian Dior dla kobiet

Miss Dior Eau De Toilette Christian Dior dla kobiet

Miss Dior Eau De Toilette Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Miss Dior Eau De Toilette Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Miss Dior Eau De Toilette Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Miss Dior Eau De Toilette Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Miss Dior Eau De Toilette Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Miss Dior Eau De Toilette Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Miss Dior Eau De Toilette marki Christian Dior to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Miss Dior Eau De Toilette został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Nutę głowy stanowi tunezyjskie neroli; nutami serca są róża bułgarska i róża turecka; nutą bazy jest paczula.

Tunezyjskie neroli

Róża bułgarska Róża turecka

Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss Dior Eau De Toilette by Christian Dior.

Coco Mademoiselle
Miss Dior (new)
L`Eau de Chloe

Miss Dior Eau De Toilette Recenzje Perfum

Majka16
Majka16

Po dlugiej przerwie z DIOREM nastapil udany powrot, dotarła....MISS DIOR, podchodzilam do niej jak pies do jeza. Jednego dnia ja kochalam drugiego byla nie do przyjecia. Sadze, ze nie byl to dobry okres - lato, nastaly chlodniejsze dni i.....MISS, jak na nią przystało zawładneła mną, rozwija się od ostrego wejścia po piękny słodko-gorzki, ciepły zapach. Składniki chociaz jest ich niewiele mówią same za siebie, paczula i neroli okreslane jako afrodyzjaki i jej wysokość róża krolowa kwiatow, ten zapach się kocha za niezależność, brak zapachowego podobienstwa w innych markach .... przynajmniej ja nie dostrzegam-mój nos nie wywachał. Na mnie utrzymuje się ok. 8 godzin, wyczuwalna przez otoczenie ale nie ogoniasta. Dla mnie MISS DIOR jest symbolem kobiecości i niezależności, jak kiedyś TENDRE POISON i PURE POISON pozostanie ze mną na dłużej.

kpnz
kpnz

Zapach zdecydowanie lżejszy od wersji EDP i też o bardziej subtelnej projekcji. Tuż po spsikaniu robi się bardzo intensywny i wszechobecny, by potem osiąść na skórze i czarować różnymi nutkami z osobna. Ma w sobie coś zaczepnego i jest bardziej 'damulowaty' od wersji EDP. Ja tu wyczuwam nęcący puderek, taki delikatny i typowo różowiutki, kręci w nosie jak ten z Nina Ricci jabłuszka, choć jest bardziej przejrzysty. Podsumowałabym go jako świeży, kwiatowy i stereotypowo kobiecy, urokliwy zapaszek. Ładny, elegancki, poprawny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Miss Dior Eau De Toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Miss Dior Eau De Toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss Dior Eau De Toilette marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss Dior Eau De Toilette marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Miss Dior (new) Viktor&Rolf Flowerbomb Jimmy Choo Jimmy Choo Yves Saint Laurent Belle d`Opium Guerlain Shalimar Parfum Initial Hermes Elixir des Merveilles Christian Dior Miss Dior Le Parfum Giorgio Armani Si Christian Dior Dolce Vita Chanel Allure Sensuelle Estée Lauder Sensuous Noir Thierry Mugler Alien Givenchy Hot Couture Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Calvin Klein Euphoria Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Cartier Le Baiser Du Dragon Nina Ricci Ricci Ricci Yves Saint Laurent Elle Bottega Veneta Bottega Veneta