Marki » C » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Miss Dior Couture Edition Christian Dior dla kobiet

Miss Dior Couture Edition Christian Dior dla kobiet

Miss Dior Couture Edition Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Miss Dior Couture Edition Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Miss Dior Couture Edition marki Christian Dior to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Miss Dior Couture Edition został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Nutami głowy są bergamotka, pomarańcza i mandarynka; nutami serca są jaśmin i róża; nutami bazy są wetyweria, drzewo sandałowe i paczula.

Bergamotka Pomarańcza Mandarynka

Jaśmin Róża

Wetyweria Drzewo sandałowe Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss Dior Couture Edition by Christian Dior.

Miss Dior Couture Edition Recenzje Perfum

Miss Dior Couture Edition by Christian Dior 4.33 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Miss Dior Couture Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Miss Dior Couture Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss Dior Couture Edition marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss Dior Couture Edition marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Yohji Yamamoto Yohji Essential Paloma Picasso Paloma Picasso Jil Sander Jil Sander Scent 79 Woman Carven Monsieur Carven Hermes Doblis Nicole Miller Frenzy Betty Barclay Amazing Love Burberry Society Corine de Farme Ibiza Night Leslie Blogdett Perfume Diaries Santa Barbara Gosh KAOS Roxana Illuminated Perfume Gracing the Dawn