Marki » C » kwiatowe « Grupy

Miss Dior Cherie L`Eau Christian Dior dla kobiet

Miss Dior Cherie L`Eau Christian Dior dla kobiet

Miss Dior Cherie L`Eau Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Miss Dior Cherie L`Eau Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Miss Dior Cherie L`Eau marki Christian Dior to kwiatowe perfumy dla kobiet. Miss Dior Cherie L`Eau został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Nutę głowy stanowi gorzka pomarańcza; nutą serca jest gardenia; nutą bazy jest piżmo.

Gorzka pomarańcza

Gardenia

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss Dior Cherie L`Eau by Christian Dior.

Parlez-Moi d’Amour Eau Fraiche
O de L`Orangerie
Miss Dior Eau Fraiche
Chance Eau Fraiche

Miss Dior Cherie L`Eau Recenzje Perfum

Pozzzziomka
Pozzzziomka

Uwielbiam tą wersję MDCh - szkoda, że aktualnie proponowane Miss Dior nie urzekają, nie zaskakują - są, bo są, ale cóż ...
Ta wersja jest wiosenna, urocza, bardzo dziewczęca, jak wycofana wersja edp, ale z tak dużą ilością pastelowo-zielonych, delikatnych dodatków.
Jest miękko, subtelnie, kremowo-seledynowo.
I odczuwam raczej inne rzeczy niż nuty, dla mnie pobrzmiewa truskawka z klasyka, z kremowością, wygładzeniem i zielonym odświeżeniem.

Magda14012
Magda14012

Jedyna wersja MDC jaką lubię. Wiosenna, rześka, bezpretensjonalna. Taki optymistyczny zapach, radosny, dziewczęcy. Jak powiew świeżego powietrza. Trwałość i projekcja modelowe.

Majka16
Majka16

L'Eau to dla mnie zapach wiosenno-letni, tak mało składników a zapach przyjemny, slodko-gorzki o zadawalajacej mnie trwałosci ok. 8godzin i przecietnej projekcji. Nie czuję podobieństwa do Miss Dior Eau Fraiche i dobrze bo Fraiche jest dla mnie nie do przyjecia. Wycofany, troszkę żal ...

go_go_yubari
go_go_yubari

Nie lubię klasyczneh Miss Dior Cherie (czy też przemianowanej po 65477 reformulacjach na Miss Dior). Za słodko, za dziwnie, za dużo ludzi tym pachnie. Miss Dior Cherie L'eau kliknęłam w ciemno i był to strzał w dziesiątkę. Jest lekko, ale nie rachitycznie, jest subtelnie, ale nie są to perfumy homeopatyczne. Gardenia jest ugładzona do granic możliwości, to wręcz krem z gardenii, doprawiony cytrusami, by odwzorować tę świeżość, to "L'eau". Piżmo trochę kwaśnieje, ale nie rzuca się na pierwszy plan. Trwałość przyzwoita, perfumy ładne.

Pojawiły się plotki, że mają być wycofane. Nic dziwnego pachną identycznie jak nowa Miss Dior Eau Fraiche, więc po co Diorowi w stajni dwa takie same konie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Miss Dior Cherie L`Eau, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Miss Dior Cherie L`Eau, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss Dior Cherie L`Eau marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss Dior Cherie L`Eau marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

The Different Company Sublime Balkiss Diptyque L'Ombre Dans L'Eau Hermes Eau des Merveilles Kenzo Le Monde Est Beau Annick Goutal Songes Guerlain La Petite Robe Noir La Prairie Silver Rain Yves Saint Laurent In Love Again Chanel Chance Eau de Parfum Serge Lutens Santal Majuscule Bvlgari Mon Jasmin Noir L'Eau Exquise Givenchy Amarige Chanel Chanel N°5 Eau Premiere Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Chanel Coco Eau de Parfum Chanel Coco Eau de Toilette Givenchy Hot Couture Guerlain Idylle Nina Ricci Premier jour Balenciaga Rosabotanica