Marki » C » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Miss Dior Cherie Extrait de Parfum Christian Dior dla kobiet

Miss Dior Cherie Extrait de Parfum Christian Dior dla kobiet

Miałem: 1

tuberozowy

Miss Dior Cherie Extrait de Parfum marki Christian Dior to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Miss Dior Cherie Extrait de Parfum został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christine Nagel. Nutę głowy stanowi mandarynka; nutami serca są jaśmin i tuberoza; nutą bazy jest paczula.

Mandarynka

Jaśmin Tuberoza

Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss Dior Cherie Extrait de Parfum by Christian Dior.

Miss Dior Cherie Extrait de Parfum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Miss Dior Cherie Extrait de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Miss Dior Cherie Extrait de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss Dior Cherie Extrait de Parfum marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss Dior Cherie Extrait de Parfum marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Tom Ford Black Violet Germaine Monteil Royal Secret II Montale Aoud Shiny Sonoma Scent Studio Vintage Rose Paco Rabanne La Nuit Betty Barclay Amazing Love Adolfo Dominguez Agua Fresca de Rosas Jacomo Coeur de Parfum / Parfum Rare Maison Francis Kurkdjian Elle 25 Jeanne Arthes Jeanne Novaya Zarya Russkie Uzori Givenchy Very Irresistible Givenchy L’Intense