Marki » C » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Miss Dior Cherie Extrait de Parfum Christian Dior dla kobiet

Miss Dior Cherie Extrait de Parfum Christian Dior dla kobiet

Miałem: 1

tuberozowy

Miss Dior Cherie Extrait de Parfum marki Christian Dior to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Miss Dior Cherie Extrait de Parfum został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christine Nagel. Nutę głowy stanowi mandarynka; nutami serca są jaśmin i tuberoza; nutą bazy jest paczula.

Mandarynka

Jaśmin Tuberoza

Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss Dior Cherie Extrait de Parfum by Christian Dior.

Miss Dior Cherie Extrait de Parfum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Miss Dior Cherie Extrait de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Miss Dior Cherie Extrait de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss Dior Cherie Extrait de Parfum marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss Dior Cherie Extrait de Parfum marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Trussardi Donna Trussardi Chanel Chance Eau Fraiche Prince Matchabelli Cachet The Different Company Sublime Balkiss Sisley Eau du Soir 2008 Caron Lady Caron Parfumerie Generale Corps et Ames Ulric de Varens Varens essentiel Cassis Douceur Mila Schön `80 Giorgio Valenti Rose Noire Le Labo Tubereuse 40 New York Cerruti Nino Cerruti Pour Femme