Marki » C » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Miss Dior Cherie Eau de Printemps Christian Dior dla kobiet

Miss Dior Cherie Eau de Printemps Christian Dior dla kobiet

Miss Dior Cherie Eau de Printemps Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Miss Dior Cherie Eau de Printemps Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Miss Dior Cherie Eau de Printemps Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Miss Dior Cherie Eau de Printemps marki Christian Dior to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Miss Dior Cherie Eau de Printemps został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Nutami głowy są czerwona pomarańcza i bergamotka; nutami serca są jaśmin, neroli i róża; nutą bazy jest paczula.

Czerwona pomarańcza Bergamotka

Jaśmin Neroli Róża

Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss Dior Cherie Eau de Printemps by Christian Dior.

Miss Dior Cherie Eau de Printemps Recenzje Perfum

go_go_yubari
go_go_yubari

Klasyczny przykład z cyklu - dlaczego nie kupować w ciemno. Miss Dior Cherie nie lubię, ale ponieważ wersję L'Eau pokochałam, postanowiłam dać szansę także wersji Eau Printemps. Niestety, na mojej skórze nie chce pachnieć ani o jotę inaczej niż Coco Mademoiselle, której szczerze nie znoszę. Ogrom paczuli - odrobinę zajeżdżającej anyżem, za co winię gorzkawe neroli. Do tego wszystkiego kwaskowato-gorzka bergamotka. Trauma, która ani odrobinę nie chce pachnieć wiosennie. Na mojej skórze nie czuć ani odrobiny jaśminu, ani róży. Fankom Coco Mademoiselle polecam, choć projekcja i trwałość są dość słabe, to jednak ciekawa wariacja na temat owocowych paczuli.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Miss Dior Cherie Eau de Printemps, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Miss Dior Cherie Eau de Printemps, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss Dior Cherie Eau de Printemps marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss Dior Cherie Eau de Printemps marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Juliette Has A Gun Lady Vengeance Jean-Louis Scherrer Jean-Louis Scherrer John Varvatos John Varvatos Mypa Madonna Nudes 1979 Kiss Yves Rocher Comme une Evidence Yves Rocher En Avril Un Soir Miss Sixty Miss Sixty Rock Muse Tom Ford White Patchouli Ralph Lauren Romance Always Yours Versace VE Miller Harris Terre d'Iris Leslie Blogdett Perfume Diaries Santa Barbara