Marki » C » szyprowo - owocowe « Grupy

Miss Dior Cherie Eau de Parfum Christian Dior dla kobiet

Miss Dior Cherie Eau de Parfum Christian Dior dla kobiet

Mam: 41 Miałem: 44 Chcę: 34 Ukochany zapach: 1

Miss Dior Cherie Eau de Parfum Christian Dior dla kobiet Filmy
Miss Dior Cherie Eau de Parfum Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Miss Dior Cherie Eau de Parfum Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Miss Dior Cherie Eau de Parfum Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Miss Dior Cherie Eau de Parfum marki Christian Dior to szyprowo - owocowe perfumy dla kobiet. Miss Dior Cherie Eau de Parfum został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Nutami głowy są mandarynka i truskawka; nutami serca są jaśmin i róża; nutami bazy są wetyweria, drzewo sandałowe, paczula, mech dębowy i ambra.

Mandarynka Truskawka

Jaśmin Róża

Wetyweria Drzewo sandałowe Paczula Mech dębowy Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss Dior Cherie Eau de Parfum by Christian Dior.

Morriselle Pour Elle
Cristal for Women

Miss Dior Cherie Eau de Parfum Recenzje Perfum

tofik1984
tofik1984

Zapach Killer:)
Mocny, intensywny, bardzo konkretny i zadziorny, niby słodki do bólu, ale paczula dodaje mu drapieżności i lekkiego pazura. Na wstępnie bardzo mocno czuć truskawki z cukrem, z czasem truskawnki i cukier lekko cichną i łączą się z paczulą i daje to bardzo ładny efekt.
Zapach nie wszystkim się spodoba, powalają słodyczą na wstępie, co może zniechęcać. Potem tj po 2-3 godz jest lepiej, a najładniej pachnie ... po 6-8 godz. Trwałość ogromna, na mnie pewnie spokojnie ok 12 godz, na ubraniach kilka dni.

Amber92
Amber92

Przede wszystkim- piękna paczula i truskawki. Zapach jest udany, ale szczerze mówiąc mnie nie porwał. Słodki i kobiecy, nie zwiążę się jednak na już raczej z rodziną Miss Dior, bo zbyt często ulega reformulacjom, a tego nie lubię. Do dziś na moim drzewku z biżuterią wisi ta słodka kokardka ;>

oksytocyna
oksytocyna

Miss Dior EDP z 2011 jest piękny. Nie wali z nóg, ale smakuje, to taka codzienna przyjemność. Lubię truskawkę, ale trudno jest ją ustawić tak, by nie pachnieć jak jogurt albo 'perfumy dla dzieci'. Tutaj ślicznie się prezentuje na paczuli i drzewie, jest ciepła, wesoła, ale zdecydowanie ma klasę. Dopiero teraz, w listopadzie, jakoś zaprzyjaźniłam się lepiej z próbką i dla mnie to jest zdecydowanie zapach na chłodniejsze dni. Poprawia humor, ociepla i jakoś wyjątkowo dobrze czuje się na moich włosach:) A to sprawia, że czuję ją cały czas!

Takabeata
Takabeata

Uwielbiam ten zapach. Szkoda że ma tyle wersji i tak bardzo musiał się zmieniać na przestrzeni kilku lat.Mam pierwotną wersję Cherie oraz tą nową Miss Dior 2011. Teraz uzywam nowej wersji i jestem bardzo zadowolona. Zapach pięknie otula, jest taki balsamiczny z odrobina eleganckiej paczuli. Na wiosnę zakupię EDT ,jest bardziej swieża i motylkowa :)

von dita
von dita

Piękny a zarazem słodki zapach(brak na szczescie tu nachalności typowego słodziaka).Dla miłosniczek paczuli oraz CC Mademoiselle;)

Miss Dior Cherie Eau de Parfum by Christian Dior 3.67 out of 5 based on 83 ratings and 5 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Miss Dior Cherie Eau de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Miss Dior Cherie Eau de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss Dior Cherie Eau de Parfum marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss Dior Cherie Eau de Parfum marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome La Vie Est Belle Christian Dior Dior Addict Paco Rabanne Ultraviolet Christian Dior Miss Dior Cherie Giorgio Armani Armani Code for Women Guerlain L'Instant de Guerlain Christian Dior Miss Dior (new) Viktor&Rolf Flowerbomb Guerlain La Petite Robe Noir Chopard Wish Gucci Gucci Eau de Parfum II Bvlgari Jasmin Noir Christian Dior Dolce Vita Chanel Coco Mademoiselle Thierry Mugler Alien Shiseido Zen Halle Berry Halle Lancome Tresor Midnight Rose Giorgio Armani Acqua di Gioia Nina Ricci Nina