Marki » C » szyprowo - owocowe « Grupy

Miss Dior Cherie Eau de Parfum Christian Dior dla kobiet

Miss Dior Cherie Eau de Parfum Christian Dior dla kobiet

Mam: 47 Miałem: 49 Chcę: 35 Ukochany zapach: 1

Miss Dior Cherie Eau de Parfum Christian Dior dla kobiet Filmy
Miss Dior Cherie Eau de Parfum Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Miss Dior Cherie Eau de Parfum Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Miss Dior Cherie Eau de Parfum Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Miss Dior Cherie Eau de Parfum marki Christian Dior to szyprowo - owocowe perfumy dla kobiet. Miss Dior Cherie Eau de Parfum został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Nutami głowy są mandarynka i truskawka; nutami serca są jaśmin i róża; nutami bazy są wetyweria, drzewo sandałowe, paczula, mech dębowy i ambra.

Mandarynka Truskawka

Jaśmin Róża

Wetyweria Drzewo sandałowe Paczula Mech dębowy Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss Dior Cherie Eau de Parfum by Christian Dior.

Morriselle Pour Elle
Cristal for Women

Miss Dior Cherie Eau de Parfum Recenzje Perfum

Rusłana
Rusłana

Beztroska, urocza, zabawna, roześmiana, z dołeczkami w policzkach, rozwianymi włosami i wiśniowym błyszczykiem na młodych, jędrnych usteczkach. Taka jest ona- Miss Dior Cherie. Ukochana, śliczna córeczka bogatych rodziców ;)

W porównaniu do innych recenzentek, nie czuję w tym zapachu truskawek, a wiśnie- może przez skojarzenia z nazwą, która przywodzi mi na myśl angielskie wisienki ;)
Wisienki w Miss Dior Cherie są dojrzałe i słodziutkie ale z całą pewnością nie wiszą na skąpanym w słońcu drzewie ani nie pływają w babcinym kompocie.
Wiśnie w Miss Dior Cherie ozdabiają pyszne, lukrowane ciastko w drogiej, eleganckiej kawiarence, w której młode, zakochane dziewczyny plotkują na temat swoich letnich miłostek.

Śliczny, wakacyjny, dobrze skomponowany zapach. Uprzyjemnia upalny dzień i wprawia w błogi nastrój.
Dla mnie osobiście zbyt słodki, młodzieżowy (choć wątpię, by przeciętne, młode dziewczyny, mogły sobie na niego pozwolić- chyba, że mają tatusia, który spełnia każde życzenie swojej małej księżniczki) i nie do końca w moim stylu. Niemniej jednak, warto było ten zapach poznać.
Trwałość i projekcja na mojej skórze przeciętne.

Asieńka
Asieńka

Nie myślałam, że ten zapach będzie mi się tak dobrze nosić. W końcu miss nie jestem już od dość dawna...
Miss Dior ma w sobie zadziorność, słodkość owoców - zwłaszcza truskawki, która na początku króluje tylko lekko złamana pomarańczą; głębię paczuli owijającj wszystkie składniki i lekką ostość mchu, która pojawia się dopiero po pewnym czasie. Ten moment bardzo lubię. Do tego dochodzi taka nieoczywista róża. Dla mnie absolutna klasa. Nie ma w tym zapachu infantylizmu, którego bardzo się bałam.
Trwałość i projekcja bardzo dobra.

tofik1984
tofik1984

Zapach Killer:)
Mocny, intensywny, bardzo konkretny i zadziorny, niby słodki do bólu, ale paczula dodaje mu drapieżności i lekkiego pazura. Na wstępnie bardzo mocno czuć truskawki z cukrem, z czasem truskawnki i cukier lekko cichną i łączą się z paczulą i daje to bardzo ładny efekt.
Zapach nie wszystkim się spodoba, powalają słodyczą na wstępie, co może zniechęcać. Potem tj po 2-3 godz jest lepiej, a najładniej pachnie ... po 6-8 godz. Trwałość ogromna, na mnie pewnie spokojnie ok 12 godz, na ubraniach kilka dni.

Amber92
Amber92

Przede wszystkim- piękna paczula i truskawki. Zapach jest udany, ale szczerze mówiąc mnie nie porwał. Słodki i kobiecy, nie zwiążę się jednak na już raczej z rodziną Miss Dior, bo zbyt często ulega reformulacjom, a tego nie lubię. Do dziś na moim drzewku z biżuterią wisi ta słodka kokardka ;>

oksytocyna
oksytocyna

Miss Dior EDP z 2011 jest piękny. Nie wali z nóg, ale smakuje, to taka codzienna przyjemność. Lubię truskawkę, ale trudno jest ją ustawić tak, by nie pachnieć jak jogurt albo 'perfumy dla dzieci'. Tutaj ślicznie się prezentuje na paczuli i drzewie, jest ciepła, wesoła, ale zdecydowanie ma klasę. Dopiero teraz, w listopadzie, jakoś zaprzyjaźniłam się lepiej z próbką i dla mnie to jest zdecydowanie zapach na chłodniejsze dni. Poprawia humor, ociepla i jakoś wyjątkowo dobrze czuje się na moich włosach:) A to sprawia, że czuję ją cały czas!

Takabeata
Takabeata

Uwielbiam ten zapach. Szkoda że ma tyle wersji i tak bardzo musiał się zmieniać na przestrzeni kilku lat.Mam pierwotną wersję Cherie oraz tą nową Miss Dior 2011. Teraz uzywam nowej wersji i jestem bardzo zadowolona. Zapach pięknie otula, jest taki balsamiczny z odrobina eleganckiej paczuli. Na wiosnę zakupię EDT ,jest bardziej swieża i motylkowa :)

von dita
von dita

Piękny a zarazem słodki zapach(brak na szczescie tu nachalności typowego słodziaka).Dla miłosniczek paczuli oraz CC Mademoiselle;)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Miss Dior Cherie Eau de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Miss Dior Cherie Eau de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss Dior Cherie Eau de Parfum marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss Dior Cherie Eau de Parfum marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Armani Code for Women Christian Dior Miss Dior Cherie Lancome La Vie Est Belle Christian Dior Dior Addict Christian Dior Miss Dior (new) Christian Dior Dolce Vita Paco Rabanne Ultraviolet Guerlain La Petite Robe Noir Shiseido Zen Viktor&Rolf Flowerbomb Guerlain L'Instant de Guerlain Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Gucci Gucci Eau de Parfum II Lancome Hypnose Giorgio Armani Acqua di Gioia Chanel Coco Mademoiselle Chopard Wish Thierry Mugler Alien Lancome Tresor Midnight Rose Bvlgari Jasmin Noir