Marki » C » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010 Christian Dior dla kobiet

Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010 Christian Dior dla kobiet

pikantny
Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010 Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010 Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010 Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010 Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010 Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010 marki Christian Dior to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010 został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Nutami głowy są konwalia, frezja, jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy, tuberoza i nuty owocowe; nutami serca są wanilia, pralina i popcorn; nutą bazy jest paczula.

Konwalia Frezja Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Tuberoza Nuty owocowe

Wanilia Pralina Popcorn

Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010 by Christian Dior.

Textures Water Lily

Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010 Recenzje Perfum

amanda
amanda

Sporo nut owocowych z dodatkiem frezji,wanilii i pralinek.
Słodycz przełana delikatną cierpkością owoców.
Nawet frezja nie jest tu typowo frezyjna,słodka.
Oj coś mi zaczyna zalatywać podobnością do Chanel Coco Mademoiselle,no jest coś takiego i to zaczyna psuć mi odbiór.
Ponieważ kiedyś od znajomej miałam możność nawąchać się podróbkowej "Madmłazelki" i to skutecznie odebrało mi ochotę na wszelako podobne i nią samą.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010 marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010 marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Shiseido Zen Givenchy Hot Couture Eau de Toilette Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Christian Dior Midnight Poison Givenchy Very Irresistible Givenchy L’Intense Chanel Coco Eau de Toilette Christian Dior Miss Dior Le Parfum Salvatore Ferragamo Signorina Chanel Chance Eau Fraiche Lalique Amethyst Chanel Coco Mademoiselle Eau de toilette Kenzo Le Monde Est Beau Guerlain La Petite Robe Noir Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Forever and Ever The Different Company Sublime Balkiss Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Donna Karan Black Cashmere Versace Crystal Noir Max Mara Le Parfum