Marki » C » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010 Christian Dior dla kobiet

Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010 Christian Dior dla kobiet

pikantny
Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010 Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010 Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010 Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010 Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010 Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010 marki Christian Dior to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010 został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Nutami głowy są konwalia, frezja, jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy, tuberoza i nuty owocowe; nutami serca są wanilia, pralina i popcorn; nutą bazy jest paczula.

Konwalia Frezja Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Tuberoza Nuty owocowe

Wanilia Pralina Popcorn

Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010 by Christian Dior.

Textures Water Lily

Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010 Recenzje Perfum

amanda
amanda

Sporo nut owocowych z dodatkiem frezji,wanilii i pralinek.
Słodycz przełana delikatną cierpkością owoców.
Nawet frezja nie jest tu typowo frezyjna,słodka.
Oj coś mi zaczyna zalatywać podobnością do Chanel Coco Mademoiselle,no jest coś takiego i to zaczyna psuć mi odbiór.
Ponieważ kiedyś od znajomej miałam możność nawąchać się podróbkowej "Madmłazelki" i to skutecznie odebrało mi ochotę na wszelako podobne i nią samą.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010 marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010 marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Shiseido Zen Christian Dior Midnight Poison Lalique Amethyst Givenchy Very Irresistible Givenchy L’Intense Chanel Chance Eau Fraiche Chanel Chance Eau de Parfum Christian Dior Miss Dior Le Parfum Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Chanel Allure Sensuelle Guerlain La Petite Robe Noir Chanel Coco Eau de Toilette Kenzo Le Monde Est Beau The Different Company Sublime Balkiss Givenchy Hot Couture Eau de Toilette Christian Dior Miss Dior (new) Salvatore Ferragamo Signorina Gucci Flora by Gucci Gorgeous Gardenia Elie Saab Le Parfum Eau de Parfum Intense Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Nina Ricci Ricci Ricci