Marki » C » kwiatowe « Grupy

Miss Dior Cherie Blooming Bouquet Christian Dior dla kobiet

Miss Dior Cherie Blooming Bouquet Christian Dior dla kobiet

Mam: 5 Chcę: 1

Miss Dior Cherie Blooming Bouquet Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Miss Dior Cherie Blooming Bouquet marki Christian Dior to kwiatowe perfumy dla kobiet. Miss Dior Cherie Blooming Bouquet został wydany w 2008 roku. Nutę głowy stanowi mandarynka; nutą serca jest piwonia; nutą bazy jest piżmo.

Mandarynka

Piwonia

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss Dior Cherie Blooming Bouquet by Christian Dior.

Flora by Gucci Gorgeous Gardenia

Miss Dior Cherie Blooming Bouquet Recenzje Perfum

tofik1984
tofik1984

Zapach zupełnie przeciętny. Dziwne że Dior wypuścił takie byle co na rynek. Ja wyczuwam mandarynkę z piżmem a w tle jakiś kurz albo pleśń. W każdym razie otwarcie jest dość fajne bo mandarynkowe a potem pojawia się ... kurz i wrażenie że coś starego jest popryskane odświeżaczem powietrza. Zapach bardzo bliskoskórny. Ogólnie rozczarowanie...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Miss Dior Cherie Blooming Bouquet, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Miss Dior Cherie Blooming Bouquet, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss Dior Cherie Blooming Bouquet marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss Dior Cherie Blooming Bouquet marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Eternity Rose Blush Guerlain Cruel Gardenia Princesse Marina De Bourbon Eau de Lys Mary Kay Elige Leonard Eau Fabuleuse Fragonard Baroque Miya Shinma Hana Ulric de Varens Varens essentiel Rose Glamour Monotheme Fine Fragrances Venezia Pure Neroli Le Jardin Retrouve The Lys Annick Goutal Rose Splendide Oriflame Lucia