Marki » C » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Miss Dior Cherie Blooming Bouquet Christian Dior dla kobiet

Miss Dior Cherie Blooming Bouquet Christian Dior dla kobiet

Miss Dior Cherie Blooming Bouquet Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Miss Dior Cherie Blooming Bouquet Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Miss Dior Cherie Blooming Bouquet marki Christian Dior to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Miss Dior Cherie Blooming Bouquet został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są pomarańcza i cytrusy; nutami serca są róża i piwonia; nutami bazy są piżmo i paczula.

Pomarańcza Cytrusy

Róża Piwonia

Piżmo Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss Dior Cherie Blooming Bouquet by Christian Dior.

All of Me for Her
Miss Dior Cherie

Miss Dior Cherie Blooming Bouquet Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Miss Dior Cherie Blooming Bouquet, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Miss Dior Cherie Blooming Bouquet, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss Dior Cherie Blooming Bouquet marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss Dior Cherie Blooming Bouquet marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Davidoff Echo Woman Kylie Minogue Darling Avon Occur! Sisley Eau du Soir 2008 Sisley Sisley Eau de 2 David & Victoria Beckham Signature Story for Her Corine de Farme Camelia DSH Perfumes Minuit Paris Hilton Tease Roxana Illuminated Perfume Gracing the Dawn Adolfo Dominguez Agua Fresca de Rosas Le Labo Tubereuse 40 New York