Marki » C » szyprowo - owocowe « Grupy

Miss Dior Cherie Christian Dior dla kobiet

Mam: 41 Miałem: 61 Chcę: 41 Ukochany zapach: 2

karmelowy
wiśniowy
Miss Dior Cherie Christian Dior dla kobiet Filmy Miss Dior Cherie Christian Dior dla kobiet Filmy Miss Dior Cherie Christian Dior dla kobiet Filmy
Miss Dior Cherie Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Miss Dior Cherie Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Miss Dior Cherie Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Miss Dior Cherie Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Miss Dior Cherie Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Miss Dior Cherie Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Miss Dior Cherie Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Miss Dior Cherie Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Miss Dior Cherie marki Christian Dior to szyprowo - owocowe perfumy dla kobiet. Miss Dior Cherie został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christine Nagel. Nutami głowy są mandarynka, ananas, wiśnia i truskawka; nutami serca są jaśmin, róża, fiołek, karmel i popcorn; nutami bazy są piżmo, paczula i ambra.

Mandarynka Ananas Wiśnia Truskawka

Jaśmin Róża Fiołek Karmel Popcorn

Piżmo Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss Dior Cherie by Christian Dior.

Roses Elixir
Carolina
5th Element Women
Yes Gold
Stardust

Miss Dior Cherie Recenzje Perfum

Majka16
Majka16

Hmm...Coco Mademoiselle rywalka dla Miss Dior Cherry ? Ja tego tak nie odbieram. Dla mnie MDC to połączenie paczuli z karmelem na pierwszym planie z przebijajacym się pizmem i wiśnia. Pomimo karmelu na mnie słodkie nie są, brak na mnie jasminu i popkornu więc jestem zadowolona. Lubie je pod koniec lata i z początkiem wiosny. Trwałość ok. 7 godzin, projekcja taka sobie... lubię ten zapach, ale gdy go zabraknie płakac nie będę.

KasiaS
KasiaS

Miss Dior Cherie, w wersji oryginalnej, trochę mnie śmieszyła jako zbyt oczywista odpowiedź na Coco Mademoiselle - juz się zaczynały te straszne czasy rządzone wyłącznie prawami rynku, brrr... Ale mimo to jakoś dużo bardziej do mnie przemawiała i naprawdę ujnowała mnie tym w sumie trochę, hmm, no.. perwesyjnym połączeniem owoców i szypru. Nie da się ukryć, to perfumy Lolity. Świetnie skomponowane ze składników dzięcięcych - owoce: ananas, wiśnia, truskawka oraz pocorn: wszystko to się czuje - i hiperkobiecych - szypr, paczuli, kwiaty - i oddające hołd dawnym produkcjom i kolekcjom Diora. Szkoda, że nowe wersje to jednak zatraciły (IFRO, smaż się w piekle!!).
Kiedyś kurczę kurczę zapachy, nawet te mniej lubiane, potrafiły opowiadać jakieś historie... Oby to nie przepadło, mimo moich czarnych myśli ;)

amanda
amanda

Słodkie,apetyczne z wyrazną nutą truskawki na wstępie.
Truskawki z karmelem co za połączenie!. Nie zawsze słodkie truskawki plus raczej zawsze słodki karmel.
Dobre to,bo nie jest przeładowane słodyczą.
Zapach z gatunku eleganckich słodyczy.

Lady Mitsouko
Lady Mitsouko

Na początku czuję słodką, owocowo (wiśnie, truskawki, ananas - są tu wszystkie naraz) - karmelową nutę. Karmel rzeczywiście taki popkornowy, niesamowite, czuję się trochę jak z dzieckiem w kinie (mój synek zawsze wybiera popkorn w karmelu niestety). Od początku jednak na równoległym pasie jezdni, że tak powiem, zasuwają fiołki z jaśminem i różą, podszyte wyraźnie paczulą. Wszystko razem gładko, spójnie i UROCZO ogólnie :)
Po 4 godzinach na mojej skórze zostaje łagodna, paczulowo ambrowa baza, nadal jest delikatnie i kremowo.

Uważam, że to dobry i sprawnie ukręcony zapach. Sama nie czuję się jednak najlepiej w takich "barbiowych" klimatach :) Ale szczerze polecam fankom karmelizowanych kwiatów w szlachetnym wydaniu.

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Dlugo namyslalam sie nad zakupem, poniewaz szypry to w wiekszosci przypadkow nie moja bajka i wlasciwie obecnosc nut owocowych przekonala mnie do zakupu.
Zaskoczenie bylo mile; karmelowy popkorn zagryzany plastrem ananasa na cieplej bazie z wyrazna paczula i odrobina ambry. Zapach ewoluuje w ciagu dnia i po kilu godzinach staje sie dosc mocno szyprowy, ale slodycz gdzies tam jeszcze pobrzmiewa w tle...
Trwalosci moc zapachu sa dobre, okolo 6-7 godzin. Zgadzam sie z sugestia powyzej, zapach jest wypisz wymaluj identyczny z Yes!GOLD Pupy. Pupa jest moze odrobine bardziej owocowa.
Jedynym minusem w przypadku Miss Dior Cherie jest jego popularnosc, zbyt wiele kobiet go nosi i jest to powod dla ktorego czasem rezygnuje z aplikacji.
Zapach idealny na wiosne i lato, na dzien i na wieczor. Nigdy sie z nim nie rozstane i traktuje jego zapup jako udany, tym bardziej ze byl to moj kolejny zakup w ciemno.
Brawa dla Christine Nagel za stworzenie tak dobrej kompozycji. (i wielu innych, ktore rowniez kocham :-))

Miss Dior Cherie by Christian Dior 3.57 out of 5 based on 90 ratings and 5 user reviews

Zakupowe okazje

Eau De Parfum 1oz
71.99 USD
Miss Dior Cherie by Christian Dior Eau de Parfum Spray 1 oz for Women
Miss Dior Cherie by Christian Dior Eau de Parfum Spray 1 oz for Women
Eau De Toilette 1.7oz
73.80 USD
Miss Dior miss Dior Cherie Perfume by Christian Dior, 1.7 oz Eau De Toilette Spray New Packaging for Women
Eau De Parfum 1oz
76.50 USD
Miss Dior miss Dior Cherie Perfume by Christian Dior, 1 oz Eau De Parfum Spray for Women
Eau De Toilette 1.7oz
Miss Dior Cherie by Christian Dior EDT Spray 3.4 oz Tester for Women
Miss Dior Cherie by Christian Dior EDT Spray 3.4 oz Tester for Women
Eau De Parfum 1.7oz
88.26 USD
Miss Dior miss Dior Cherie Perfume by Christian Dior, 1.7 oz Eau De Parfum Spray New Packaging for Women
Eau De Parfum 1.7oz
90.99 USD
Miss Dior Cherie by Christian Dior Eau de Parfum Spray 1.7 oz for Women
Miss Dior Cherie by Christian Dior Eau de Parfum Spray 1.7 oz for Women
92.25 USD
Miss Dior miss Dior Cherie Perfume by Christian Dior, 3.4 oz Eau De Toilette Spray New Packaging for Women
97.99 USD
Miss Dior Cherie by Christian Dior EDT Spray 3.4 oz for Women
Miss Dior Cherie by Christian Dior EDT Spray 3.4 oz for Women
102.99 USD
Miss Dior Cherie by Christian Dior Eau de Parfum Spray 3.4 oz Tester for Women
Miss Dior Cherie by Christian Dior Eau de Parfum Spray 3.4 oz Tester for Women
Eau De Parfum 0.67oz
109.99 USD
Miss Dior Cherie by Christian Dior Eau de Parfum Refillable Purse Spray .67 oz Two eau de Parfum Refills .67 oz Each for Women
112.99 USD
Miss Dior Cherie by Christian Dior Eau de Parfum Spray 3.4 oz for Women
Miss Dior Cherie by Christian Dior Eau de Parfum Spray 3.4 oz for Women
114.68 USD
Miss Dior miss Dior Cherie Perfume by Christian Dior, 3.4 oz Eau De Parfum Spray New Packaging for Women

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Miss Dior Cherie, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Miss Dior Cherie, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss Dior Cherie marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss Dior Cherie marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Viktor&Rolf Flowerbomb Christian Dior Dior Addict Giorgio Armani Armani Code for Women Chanel Coco Mademoiselle Christian Dior Miss Dior Cherie Eau de Parfum Rihanna Reb'l Fleur Estée Lauder Sensuous Noir Kenzo Kenzo Amour Thierry Mugler Alien Jimmy Choo Jimmy Choo Prada Prada Candy Gucci Gucci Rush Chopard Wish Halle Berry Halle Chopard Casmir La Prairie Silver Rain Yves Saint Laurent Parisienne Marc Jacobs Daisy Lancome La Vie Est Belle Thierry Mugler Angel