Marki » C » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Miss Dior Cherie 2007 Christian Dior dla kobiet

Miss Dior Cherie 2007 Christian Dior dla kobiet

Miss Dior Cherie 2007 Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Miss Dior Cherie 2007 marki Christian Dior to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Miss Dior Cherie 2007 został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak pomarańcza, paczula, frezja, bergamotka i konwalia.

Pomarańcza Paczula Frezja Bergamotka Konwalia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss Dior Cherie 2007 by Christian Dior.

Miss Dior Cherie 2007 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Miss Dior Cherie 2007, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Miss Dior Cherie 2007, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss Dior Cherie 2007 marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss Dior Cherie 2007 marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Ange ou Demon Bottega Veneta Bottega Veneta Lolita Lempicka Si Lolita Yves Saint Laurent Baby Doll Christian Dior Dolce Vita Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Chanel Chanel N°5 Guerlain Idylle Christian Dior Miss Dior Cherie Eau de Parfum Christian Dior Miss Dior Cherie Guerlain Insolence Chanel Chance Eau Tendre Lancome Tresor Midnight Rose Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Viktor&Rolf Flowerbomb Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Christian Dior Miss Dior (new) Viktor&Rolf Flowerbomb Pink Sparkle Thierry Mugler Angel Intimate Star Giorgio Armani Gio