Marki » C » kwiatowe « Grupy

Miss Dior Blooming Bouquet Couture Edition Christian Dior dla kobiet

Miss Dior Blooming Bouquet Couture Edition Christian Dior dla kobiet

Miss Dior Blooming Bouquet Couture Edition Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Miss Dior Blooming Bouquet Couture Edition marki Christian Dior to kwiatowe perfumy dla kobiet. Miss Dior Blooming Bouquet Couture Edition został wydany w 2011 roku. Nutę głowy stanowi sycylijska mandarynka; nutami serca są piwonia i róża; nutą bazy jest białe piżmo.

Sycylijska mandarynka

Piwonia Róża

Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss Dior Blooming Bouquet Couture Edition by Christian Dior.

Flora by Gucci Gorgeous Gardenia

Miss Dior Blooming Bouquet Couture Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Miss Dior Blooming Bouquet Couture Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Miss Dior Blooming Bouquet Couture Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss Dior Blooming Bouquet Couture Edition marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss Dior Blooming Bouquet Couture Edition marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Banana Republic Banana Republic W Lancome Mille and Une Roses (La Collection Fragrances) Bvlgari Voile de Jasmin Lalique Claire de Nilang Creed Tubereuse Indiana Jardin de France Lavande Issey Miyake A Scent by Issey Miyake The Body Shop White Gardenia Jennifer Aniston Lolavie Luciano Soprani Solo Soprani Rose Monotheme Fine Fragrances Venezia Frangipane delle Maldive MOR Snow Gardenia