Marki » C » kwiatowe « Grupy

Miss Dior Blooming Bouquet Christian Dior dla kobiet

Miss Dior Blooming Bouquet Christian Dior dla kobiet

Miss Dior Blooming Bouquet Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Miss Dior Blooming Bouquet Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Miss Dior Blooming Bouquet Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Miss Dior Blooming Bouquet Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Miss Dior Blooming Bouquet marki Christian Dior to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Miss Dior Blooming Bouquet został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Nutę głowy stanowi sycylijska mandarynka; nutami serca są różowa piwonia, róża damasceńska, morela i brzoskwinia; nutą bazy jest białe piżmo.

Sycylijska mandarynka

Różowa piwonia Róża damasceńska Morela Brzoskwinia

Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss Dior Blooming Bouquet by Christian Dior.

Young Sexy Lovely
Stella Eau de Toilette
Cool Water Sea Rose
Pretty Butterfly

Miss Dior Blooming Bouquet Recenzje Perfum

Gamma
Gamma

Zapach obłędny, kocham go od poprzedniego lata i zaczęłam myśleć o nim już wiosną. Widok każdej piwonii sprzedawanej nieopodal działek z nim mi się kojarzy. Gdy byłam na Sycylii w wyciskanym na ulicach soku pomarańczowym doszukiwałam się znajomego aromatu. Taka jest prawda.
Jednakże realny romans z Blooming Bouquet nie trwał długo. Skończył się z ostatnią kroplą we flakoniku.Dlaczego? Po prostu nie zgadzam się na to, żeby za dość konkretną cenę używać produktu, który niekonkretnie trzyma się skóry. Projekcja minimalna (czy może być słabsza?), trwałość nie istnieje. Może to wina mojej skóry. Może, choć to jest problem dla mnie zupełnie nowy. "Czy dziś ładnie pachnę?" pytałam za każdym razem chłopaka, gdy spryskałam się (obficie!) zapachem. "Czekaj, coś tam czuję" - mówił obwąchując mnie między uchem a włosami niczym rasowy doberman.
Marka, kompozycja, niezwykłej urody flakon - tak, to ma cenę. Ale jest też wartość nadrzędna: zapach ma pachnieć. Dlatego przy zachwycie Blooming Bouquet oświadczam, że będę go wielbić z daleka :)

xmagx
xmagx

Blooming Bouquet odbiega kompozycją od klasycznych Miss Dior , ale nie można mu odmówić tego , że bardzo przyjemnie się go nosi.Moja mała próbeczka z perfumerii już dawno się skończyła , jednak zapach tak mnie zauroczył że zostawiłam fiolkę w szufladzie i wącham co jakiś czas aby o nim nie zapomnieć.Jest to lekki świeży zapach , bardzo prosty , na lato.Idealny dla osób o wrażliwym nosie , ponieważ nie powoduje bólu głowy.Jest to zapach codzienny , dla mnie wygrywa z klasykiem.

Lakebutler
Lakebutler

Niby bukiecik ale z NAJLEPSZEJ i NAJDROŻSZEJ kwiaciarni, jedyny taki.

Ostatnio robię miejsce na paterze z perfumami, bo mimo, że kocham testować tonami perfumy, najbardziej lubię mieć kilka tych najlepiej wybranych egzemplarzy. Nie pozawalam sobie na chaos.

Wykańczam powoli BB i łapię się na tym, że będę tęsknić. Nie ma lepszej pozycji na wiosnę.

Gdy go dostałam, a był on już maksymalnie przetestowany, z czasem byłam coraz bardziej surowa:że niby pospolity, że niezbyt trwały, że takie tam kwiatki sratki.

Ale tak na prawdę nie znam jego klona, tak na prawdę nie wyczuwam go na innych i do tego- to za ten zapach zbieram najwięcej komplementów z mojej kolekcji, czyli jednak trwa, a nawet nie raz został u mnie podpatrzony i zakupiony.

BB pachnie bukietem z najlepszej kwiaciarni, ciętymi kwiatami, pachnie wręcz kwiaciarnią, ma w sobie dużą dozę świeżości. Moim zdaniem zapachy kwiatowe są często mocne, męczące dominujące, natomiast ten zapach jest subtelny, piękny, a kwiaty są inne niż w jakiejkolwiek kompozycji zapachowej. Dominuje tu świeżość.
Nie ma tu tak, że przewyższają białe czy żółte kwiaty, że rządzą fiołki czy róża. W moim odbiorze w tym zapachu cały słodkawy, kolorowy bukiecik pachnie równo- głownie różowymi, świeżo ciętymi kwiatami w wodzie.
To zapach radosny, świeży, romantyczny, delikatny ale z potężną klasą. Mocno uderza jego czystość i świeżość.
Zapach niezobowiązujący, taki na co dzień wiosną.

Edi
Edi

Miły, prosty i rześki zapach jakich wiele. Na początku mocno różany i kwietny. Potem głównie wyczuwalna jest piwonia, jakieś pączki kwiatowe i nutki owocków. Bliskoskórny i niestety nietrwały. Duży plus za uroczą butelkę. Propozycja wiosenna dla lubiących delikatne i lekkie zapachy bez pazura.

cirilla
cirilla

Uwielbiam firmę Dior, co już nie raz wspominałam.
Jednak sama nie wiem co sądzić o wersji Blooming... Będąc na zakupach (prezentowych) z bliską mi osobą, bardzo chciałam dostać Miss Dior Cherie. Niestety w perfumerii już jej nie posiadali, bo została wersja klasyczna (ta z egipskim jaśminem) i Blooming. Po nawąchaniu się przeróżnych zapachów, w końcu kupiliśmy wersję klasyczną. Pamiętam cytat: "Blooming nie jest taki ładny, to miałkie kwiatki".
I powiem wam, że nie żałuję iż ktoś wybrał za mnie. ;)

Gdy teraz mam okazję na nowo testować ten zapach - zastanawiam się skąd ja go znam? Ach, już wiem! Podobne składniki: czyli piwonię, która współgra w bukiecie z różą, otuloną delikatnie białym piżmem - ma Chloe! Jak ja nie znoszę tego kwaskowatego zapachu...
Blooming bouquet jest delikatniejszy (róża nawet przebija, ale gdzieś w głębi czuć lekko kwaśną nutę), to jednak nie posiada tej ostrości. Układa się bliskoskórnie, lekko nęci tymi kwiatami i nutą moreli. Jest wyrafinowanie, tak chłodno i raczej subtelnie. Wydaje mi się, że do tego zapachu też trzeba dojrzeć i że nadaje się on np. na większe uroczystości. Nie wiem dlaczego, ale ja widzę w nim pannę młodą, która ubrana w śliczną sukienkę, niesie w rękach bukiecik z piwonii i róż.
Albo panią wiosnę :D

Reklama promująca go jest jak zwykle bajkowa. Natalie wygląda ślicznie w tej kwiatowej sukni i moim zdaniem ten zapach pasuje do takiej niewinnej, subtelnej, eterycznej dziewczyny, kobiety. Nie jest zły, jest całkiem ładny, ale dla mnie nie posiada tego "pazura". Kojarzy mi się bardziej z elegancką miss, niż z famme fatale :)

amanda
amanda

No tak,potrafi ta kwiatowo owocowa kombinacja zawrócić w głowie delikatnością i takim szykiem kiedy czujemy zapach naprawdę dobrych perfum.
Podobie jak inny zapach Diora Addict Delice, niby nic takiego, nie z mojej ulubionej,ba najmniej lubianej grupy a proszę wodzę już wzrokiem gdzie kupić w dobrej cenie.
Dla mnie to jest sporą sztuką,gdy uwodzi mnie zapach z najmniej lubianej kategorii.
Delikatny a jednak czuć go długo.

chjena
chjena

Znacie ten typ zapachu, który po prostu wiecznie towarzyszy danej osobie? Taki, o którym ciężko powiedzieć, że są to wyłącznie perfumy, można zastanawiać się, czy jest to zawsze ten sam balsam do ciała, a może po prostu już naturalna woń skóry...

Ad rem: zawsze zazdrościłam ludziom, na których zapachy właśnie tak miękko osiadały, po prostu stapiając się ze skórą. Co by nie mówić o moich ulubionych ciężkich słodziakach - ciężko podejrzewać je o pochodzenie inne, niż eleganckie flakony. Myślałam, że dla mnie nie ma już nadziei, i upodobania, i ph nie takie, aż tu nagle z nieba spadła mi Miss Dior BB 2014.
Spadła właściwie bardziej z półki mamy jako nieudany prezent do mojej torebki. Od razu zauroczyła mnie piękna buteleczka z niewinną kokardką, w tonacjach różu. Na pierwszy rzut oka było to coś, czego brakowało w mojej kolekcji. Nos tylko to potwierdził: zapach lekki, kwiatowy, z owocami w tle, żadnej gourmandowej woni.

Został moim zapachem na ważne okazje: egzaminy, wystąpienia, konkursy. Dodaje mi pewności siebie, a jednocześnie mam gwarancję, że nie będzie drażnił otoczenia, ze względu na swoją subtelność i delikatność.

Jak pachnie Miss Dior BB? Od razu po aplikacji wyczuwam cytrusy, ale złagodzone różą - zapewne to mandarynka sycylijska, choć ja bym poszła bardziej w różowego grejpfruta. Po tym krótkim owocowym wstępie mamy już do końca wystawę kwiatów, różowej róży i piwonii, a w tle pojawiają się brzoskwinia i morela, a właściwie jedynie ich aksamitne skórki, które nadają Miss Dior właśnie tej przytulności, o welurowości, o której pisze recenzentka niżej. Podejrzewam, że głównie dzięki tym owocom tak doskonale stapia się również z moją skórą, w końcu w kolorze brzoskwini... Piżmo trzyma Miss Dior bliżej ziemi, bo inaczej odfrunęłaby wśród morelowe drzewa z lekkości.

A jak na tę lekkość - trwałość zatrważająca. Psikam się o 8 rano, o 23 pod prysznicem jeszcze ją czuję, i to dosyć wyraźnie. Nie męczy jednak w ciągu dnia, co najwyżej przypomina o sobie przy okazji jakiegoś porywistego ruchu czy powąchania nadgarstka.

Aż szkoda przeznaczać tak piękną kompozycję wyłącznie na okazje rzadkie, a jednocześnie stresujące. Z drugiej jednak strony - BB jest edycją limitowaną, stąd zalecałabym ostrożność w rozporządzaniu, a i moje słodziaki same się nie wykończą.

gardenia
gardenia

Trudno mi się zabrać za tę recenzję, bo w sumie Blooming Bouquet od Miss Dior jest bardzo przyjemny i daje to, co obiecuje: kwiatowy bukiet, a właściwie bukiecik od "Panienki Diora"...
Panienka ta jest ładna, subtelna, ubrana dziewczęco w zwiewną sukienkę w kolorze pastelowego chłodnego różu i bieli, elegancką i z metką Diora.
A bukiecik, który trzyma w dłoni? Pasuje oczywiście do całości: jest tu przede wszystkim piwonia, delikatna, blado-różowa, do tego dochodzi róża, ale to wiosenne pastelowe pąki i coś jak kwitnące drzewa jabłoni, czy wiśni...Całość zmiękczona i uładzona jest kremowymi akordami słodkiej brzoskwini i pewnie moreli choć sama na to bym nie wpadła, ale owoce te odpowiadają być może za lekką "welurowość" tego zapachu, co uznaję na plus, bo dzięki temu Miss Dior nie dryfuje w stronę konfiturki i słodkości na śniadanko, tylko pozostaje w dziale miękkich skór i zamszów, jest jak stąpanie po cichych grubych dywanach w drogich hotelach ;)
Miss Dior jest też świeża, a to dzięki mandarynce, bardzo przyjemna ciut musująca cytrusowo-słodka plus piżmo, ledwo wyczuwalne, co mi bardzo odpowiada, bo nie lubię za dużej dawki tego składnika w perfumach.
Blooming Bouquet wersja z roku 2014 ( bo istnieje też wersja Miss Dior Cherie z r.2008) jest zapachem kwiatowym, wiosennym i dziewczęcym, jednak nie infantylnym, mimo różu i flakonika z kokardką, jest w tych perfumach jakiś dystans, chłód i naturalność - to perfumy z klasą, jakiej można spodziewać się po marce Dior i takim nazwisku jak Francois Demachy. To z pewnością atuty tego pachnidełka.
Jednak ja mam mały problem: ten urokliwy bukiecik od Diora jest jakoś mało odkrywczy no i słabo wyczuwalny przez otoczenie, choć na skórze trzyma się 3,4 godziny. Również cena tego produktu jest jak dla mnie zawyżona, mam po prostu wrażenie, że ten "kwiatowy bukiet" nie jest aż tyle wart...Przetestować na pewno jednak warto!

pięknaHelena
pięknaHelena

przepiękny,delikatny zapach. Idealny na wiosnę.. niestety utrzymuje się bardzo blisko ciała i mam wrażenie,że jest prawie niewyczuwalny dla innych..
Choć piękny.. ech

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Miss Dior Blooming Bouquet, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Miss Dior Blooming Bouquet, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss Dior Blooming Bouquet marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss Dior Blooming Bouquet marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Moschino Moschino Funny! Thierry Mugler Alien Eau Extraordinaire Christian Dior Miss Dior (new) Hermes L’Ambre des Merveilles Estée Lauder Sensuous Noir Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Versace Versense Lacoste Lacoste Pour Femme Guerlain Shalimar Parfum Initial Elie Saab Elie Saab Le Parfum Eau de Toilette Chanel Allure Chanel Chance Eau Fraiche Hermes Elixir des Merveilles Bvlgari Jasmin Noir Moschino Cheap & Chic I Love Love Tom Ford Mandarino di Amalfi Versace Yellow Diamond Tom Ford Noir Pour Femme Lanvin Eclat d’Arpège Prada Infusion d'Iris