Marki » C » kwiatowe « Grupy

Miss Dior Blooming Bouquet Christian Dior dla kobiet

Miss Dior Blooming Bouquet Christian Dior dla kobiet

Miss Dior Blooming Bouquet Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Miss Dior Blooming Bouquet Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Miss Dior Blooming Bouquet Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Miss Dior Blooming Bouquet Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Miss Dior Blooming Bouquet marki Christian Dior to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Miss Dior Blooming Bouquet został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Nutę głowy stanowi sycylijska mandarynka; nutami serca są różowa piwonia, róża damasceńska, morela i brzoskwinia; nutą bazy jest białe piżmo.

Sycylijska mandarynka

Różowa piwonia Róża damasceńska Morela Brzoskwinia

Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss Dior Blooming Bouquet by Christian Dior.

Young Sexy Lovely
Stella Eau de Toilette
Cool Water Sea Rose

Miss Dior Blooming Bouquet Recenzje Perfum

Edi
Edi

Miły, prosty i rześki zapach jakich wiele. Na początku mocno różany i kwietny. Potem głównie wyczuwalna jest piwonia, jakieś pączki kwiatowe i nutki owocków. Bliskoskórny i niestety nietrwały. Duży plus za uroczą butelkę. Propozycja wiosenna dla lubiących delikatne i lekkie zapachy bez pazura.

cirilla
cirilla

Uwielbiam firmę Dior, co już nie raz wspominałam.
Jednak sama nie wiem co sądzić o wersji Blooming... Będąc na zakupach (prezentowych) z bliską mi osobą, bardzo chciałam dostać Miss Dior Cherie. Niestety w perfumerii już jej nie posiadali, bo została wersja klasyczna (ta z egipskim jaśminem) i Blooming. Po nawąchaniu się przeróżnych zapachów, w końcu kupiliśmy wersję klasyczną. Pamiętam cytat: "Blooming nie jest taki ładny, to miałkie kwiatki".
I powiem wam, że nie żałuję iż ktoś wybrał za mnie. ;)

Gdy teraz mam okazję na nowo testować ten zapach - zastanawiam się skąd ja go znam? Ach, już wiem! Podobne składniki: czyli piwonię, która współgra w bukiecie z różą, otuloną delikatnie białym piżmem - ma Chloe! Jak ja nie znoszę tego kwaskowatego zapachu...
Blooming bouquet jest delikatniejszy (róża nawet przebija, ale gdzieś w głębi czuć lekko kwaśną nutę), to jednak nie posiada tej ostrości. Układa się bliskoskórnie, lekko nęci tymi kwiatami i nutą moreli. Jest wyrafinowanie, tak chłodno i raczej subtelnie. Wydaje mi się, że do tego zapachu też trzeba dojrzeć i że nadaje się on np. na większe uroczystości. Nie wiem dlaczego, ale ja widzę w nim pannę młodą, która ubrana w śliczną sukienkę, niesie w rękach bukiecik z piwonii i róż.
Albo panią wiosnę :D

Reklama promująca go jest jak zwykle bajkowa. Natalie wygląda ślicznie w tej kwiatowej sukni i moim zdaniem ten zapach pasuje do takiej niewinnej, subtelnej, eterycznej dziewczyny, kobiety. Nie jest zły, jest całkiem ładny, ale dla mnie nie posiada tego "pazura". Kojarzy mi się bardziej z elegancką miss, niż z famme fatale :)

amanda
amanda

No tak,potrafi ta kwiatowo owocowa kombinacja zawrócić w głowie delikatnością i takim szykiem kiedy czujemy zapach naprawdę dobrych perfum.
Podobie jak inny zapach Diora Addict Delice, niby nic takiego, nie z mojej ulubionej,ba najmniej lubianej grupy a proszę wodzę już wzrokiem gdzie kupić w dobrej cenie.
Dla mnie to jest sporą sztuką,gdy uwodzi mnie zapach z najmniej lubianej kategorii.
Delikatny a jednak czuć go długo.

chjena
chjena

Znacie ten typ zapachu, który po prostu wiecznie towarzyszy danej osobie? Taki, o którym ciężko powiedzieć, że są to wyłącznie perfumy, można zastanawiać się, czy jest to zawsze ten sam balsam do ciała, a może po prostu już naturalna woń skóry...

Ad rem: zawsze zazdrościłam ludziom, na których zapachy właśnie tak miękko osiadały, po prostu stapiając się ze skórą. Co by nie mówić o moich ulubionych ciężkich słodziakach - ciężko podejrzewać je o pochodzenie inne, niż eleganckie flakony. Myślałam, że dla mnie nie ma już nadziei, i upodobania, i ph nie takie, aż tu nagle z nieba spadła mi Miss Dior BB 2014.
Spadła właściwie bardziej z półki mamy jako nieudany prezent do mojej torebki. Od razu zauroczyła mnie piękna buteleczka z niewinną kokardką, w tonacjach różu. Na pierwszy rzut oka było to coś, czego brakowało w mojej kolekcji. Nos tylko to potwierdził: zapach lekki, kwiatowy, z owocami w tle, żadnej gourmandowej woni.

Został moim zapachem na ważne okazje: egzaminy, wystąpienia, konkursy. Dodaje mi pewności siebie, a jednocześnie mam gwarancję, że nie będzie drażnił otoczenia, ze względu na swoją subtelność i delikatność.

Jak pachnie Miss Dior BB? Od razu po aplikacji wyczuwam cytrusy, ale złagodzone różą - zapewne to mandarynka sycylijska, choć ja bym poszła bardziej w różowego grejpfruta. Po tym krótkim owocowym wstępie mamy już do końca wystawę kwiatów, różowej róży i piwonii, a w tle pojawiają się brzoskwinia i morela, a właściwie jedynie ich aksamitne skórki, które nadają Miss Dior właśnie tej przytulności, o welurowości, o której pisze recenzentka niżej. Podejrzewam, że głównie dzięki tym owocom tak doskonale stapia się również z moją skórą, w końcu w kolorze brzoskwini... Piżmo trzyma Miss Dior bliżej ziemi, bo inaczej odfrunęłaby wśród morelowe drzewa z lekkości.

A jak na tę lekkość - trwałość zatrważająca. Psikam się o 8 rano, o 23 pod prysznicem jeszcze ją czuję, i to dosyć wyraźnie. Nie męczy jednak w ciągu dnia, co najwyżej przypomina o sobie przy okazji jakiegoś porywistego ruchu czy powąchania nadgarstka.

Aż szkoda przeznaczać tak piękną kompozycję wyłącznie na okazje rzadkie, a jednocześnie stresujące. Z drugiej jednak strony - BB jest edycją limitowaną, stąd zalecałabym ostrożność w rozporządzaniu, a i moje słodziaki same się nie wykończą.

gardenia
gardenia

Trudno mi się zabrać za tę recenzję, bo w sumie Blooming Bouquet od Miss Dior jest bardzo przyjemny i daje to, co obiecuje: kwiatowy bukiet, a właściwie bukiecik od "Panienki Diora"...
Panienka ta jest ładna, subtelna, ubrana dziewczęco w zwiewną sukienkę w kolorze pastelowego chłodnego różu i bieli, elegancką i z metką Diora.
A bukiecik, który trzyma w dłoni? Pasuje oczywiście do całości: jest tu przede wszystkim piwonia, delikatna, blado-różowa, do tego dochodzi róża, ale to wiosenne pastelowe pąki i coś jak kwitnące drzewa jabłoni, czy wiśni...Całość zmiękczona i uładzona jest kremowymi akordami słodkiej brzoskwini i pewnie moreli choć sama na to bym nie wpadła, ale owoce te odpowiadają być może za lekką "welurowość" tego zapachu, co uznaję na plus, bo dzięki temu Miss Dior nie dryfuje w stronę konfiturki i słodkości na śniadanko, tylko pozostaje w dziale miękkich skór i zamszów, jest jak stąpanie po cichych grubych dywanach w drogich hotelach ;)
Miss Dior jest też świeża, a to dzięki mandarynce, bardzo przyjemna ciut musująca cytrusowo-słodka plus piżmo, ledwo wyczuwalne, co mi bardzo odpowiada, bo nie lubię za dużej dawki tego składnika w perfumach.
Blooming Bouquet wersja z roku 2014 ( bo istnieje też wersja Miss Dior Cherie z r.2008) jest zapachem kwiatowym, wiosennym i dziewczęcym, jednak nie infantylnym, mimo różu i flakonika z kokardką, jest w tych perfumach jakiś dystans, chłód i naturalność - to perfumy z klasą, jakiej można spodziewać się po marce Dior i takim nazwisku jak Francois Demachy. To z pewnością atuty tego pachnidełka.
Jednak ja mam mały problem: ten urokliwy bukiecik od Diora jest jakoś mało odkrywczy no i słabo wyczuwalny przez otoczenie, choć na skórze trzyma się 3,4 godziny. Również cena tego produktu jest jak dla mnie zawyżona, mam po prostu wrażenie, że ten "kwiatowy bukiet" nie jest aż tyle wart...Przetestować na pewno jednak warto!

pięknaHelena
pięknaHelena

przepiękny,delikatny zapach. Idealny na wiosnę.. niestety utrzymuje się bardzo blisko ciała i mam wrażenie,że jest prawie niewyczuwalny dla innych..
Choć piękny.. ech

Miss Dior Blooming Bouquet by Christian Dior 3.53 out of 5 based on 44 ratings and 6 user reviews

Zakupowe okazje

StrawberryNET.com
Eau De Toilette 1.7oz
67.00 USD
Christian Dior Miss Dior Blooming Bouquet Eau De Toilette Spray New Scent 50ml 1.7oz
69.30 USD
Miss Dior Blooming Bouquet by Christian Dior EDT Spray 1.7 oz for Women
Miss Dior Blooming Bouquet by Christian Dior EDT Spray 1.7 oz for Women
FragranceX.com
93.99 USD
Miss Dior Blooming Bouquet Perfume by Christian Dior, 3.4 oz Eau De Toilette Spray for Women
StrawberryNET.com
106.50 USD
Christian Dior Miss Dior Blooming Bouquet Eau De Toilette Spray New Scent 100ml 3.4oz
FragranceNet.com
107.99 USD
Miss Dior Blooming Bouquet by Christian Dior EDT Spray 3.4 oz for Women
Miss Dior Blooming Bouquet by Christian Dior EDT Spray 3.4 oz for Women

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Miss Dior Blooming Bouquet, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Miss Dior Blooming Bouquet, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss Dior Blooming Bouquet marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss Dior Blooming Bouquet marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Sensuous Noir Hermes L’Ambre des Merveilles Guerlain Shalimar Parfum Initial Versace Versense Christian Dior Dolce Vita Hermes Elixir des Merveilles Guerlain Terracotta Le Parfum Thierry Mugler Alien Eau Extraordinaire Prada Prada Candy Prada Infusion d'Iris Yves Saint Laurent Belle d`Opium Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Lalique Amethyst Chanel Chance Eau Fraiche Lacoste Lacoste Pour Femme Viktor&Rolf Flowerbomb Cartier Le Baiser Du Dragon Burberry Weekend for Women Bvlgari Jasmin Noir Moschino Moschino Funny!