Marki » C » orientalno - drzewne « Grupy

Midnight Poison Extrait de Parfum Christian Dior dla kobiet

Midnight Poison Extrait de Parfum Christian Dior dla kobiet

Midnight Poison Extrait de Parfum Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Midnight Poison Extrait de Parfum marki Christian Dior to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Midnight Poison Extrait de Parfum został wydany w 2007 roku. Midnight Poison Extrait de Parfum stworzyli Jacques Cavallier, Olivier Cresp i Francois Demachy. Nutę głowy stanowi róża; nutą serca jest paczula; nutami bazy są francuskie labdanum, fasolka tonka i wanilia.

Róża

Paczula

Francuskie labdanum Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Midnight Poison Extrait de Parfum by Christian Dior.

Midnight Poison
Elixir Midnight Poison

Midnight Poison Extrait de Parfum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Midnight Poison Extrait de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Midnight Poison Extrait de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Midnight Poison Extrait de Parfum marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Midnight Poison Extrait de Parfum marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Anais Anais Yves Saint Laurent Opium Leonard Balahe Christian Dior L`Elixir Hypnotic Poison Estée Lauder Youth-Dew Amber Nude Revlon Ciara Dana Tabu Estée Lauder Sensuous Noir Oscar de la Renta Esprit d’Oscar Yves Saint Laurent Paris Nina Ricci L'Air du Temps Sisley Soir de Lune Christian Dior Poison Cacharel LouLou Ellen Tracy Ellen Tracy Christian Dior Elixir Midnight Poison Christian Dior Hypnotic Poison Thierry Mugler Alien Yves Saint Laurent Yvresse Eau de Toilette Legere MariaLux Aramesh