Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Midnight Charm Christian Dior dla kobiet

Midnight Charm Christian Dior dla kobiet

Midnight Charm Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Midnight Charm marki Christian Dior to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Midnight Charm został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są nuty owocowe, nuty zielone i mandarynka; nutami serca są brzoskwinia, jaśmin i róża; nutami bazy są skóra i ambra.

Nuty owocowe Nuty zielone Mandarynka

Brzoskwinia Jaśmin Róża

Skóra Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Midnight Charm by Christian Dior.

Midnight Charm Recenzje Perfum

Rozterka
Rozterka

Jeden z moich ukochanych onegdaj zapachów, onegdaj bo sezonówka zniknęła bezpowrotnie.
Zapach miękki o nutach owocowych ,ciut słodki.
Jeden z fajniejszych zapachów z nutą rózy i czarnej porzeczki.
Skóra na mojej skórze :) nie była wyczuwalna.

salvadora
salvadora

Zapach jak dla mnie nie należy do kwiatowo- owocowych. Pierwszy plan to skóra, miękka i ciepła.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Midnight Charm, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Midnight Charm, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Midnight Charm marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Midnight Charm marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Samsara Eau de Parfum Satellite Corrida Mauboussin Mauboussin Givenchy Organza Indecence Nina Ricci Nina Escada Escada Collection Keiko Mecheri Ume Christian Lacroix Tumulte pour Homme La Prairie Silver Rain Yves Rocher Ode à l'amour Cartier Must de Cartier Burberry Burberry Brit Vivienne Westwood Boudoir Chanel Coco Mademoiselle Eau de toilette Christian Dior J`adore Torrente L`Or de Torrente Fendi Fendi Theorema Yves Saint Laurent Opium Hugo Boss Deep Red Serge Lutens Bois Oriental