Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Lily Dior Christian Dior dla kobiet

Lily Dior Christian Dior dla kobiet

żółtych kwiatów

Lily Dior marki Christian Dior to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Lily Dior został wydany w 2004 roku. nutami serca są ylang-ylang i konwalia; nutami bazy są jaśmin i róża.

Ylang-ylang Konwalia

Jaśmin Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lily Dior by Christian Dior.

Lily Dior Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Lily Dior, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Lily Dior, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lily Dior marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lily Dior marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Naomi Campbell Eternal Beauty Donna Karan DKNY Be Delicious Shine Guerlain Aqua Allegoria Figue - Iris Davidoff Cool Water Woman Freeze Me Gai Mattiolo Gai Mattiolo Harvey Prince Ageless Sarah Jessica Parker SJP NYC Jennifer Lopez Blue Glow by JLO Marbert Sun Oriflame Cherries Sugababes Tease Beyonce Heat Rush