Marki » C » kwiatowe « Grupy

Lily Christian Dior dla kobiet

Lily Christian Dior dla kobiet

Lily Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Lily Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Lily marki Christian Dior to kwiatowe perfumy dla kobiet. Lily został wydany w 1999 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Florence Idier. Nutami głowy są nuty owocowe, nuty zielone, bergamotka i brazylijskie drzewo różane; nutami serca są jaśmin, róża, konwalia, bez i lilia; nutami bazy są piżmo i drzewo sandałowe.

Nuty owocowe Nuty zielone Bergamotka Brazylijskie drzewo różane

Jaśmin Róża Konwalia Bez Lilia

Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lily by Christian Dior.

Lily Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Lily, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Lily, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lily marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lily marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Eden Givenchy Very Irresistible Sensual Kathy Hilton My Secret Crabtree & Evelyn Summer Hill Aubusson Aubusson Flore Natura Amor America Paramela Paul & Joe Blanc Calypso Christiane Celle Calypso Chevrefeuille Antica Farmacista Tuberose, Hyacinth & Lily of the Valley Caron Narcisse Blanc Yves Rocher Pivoine Giorgio Valenti Giorgio by Valenti