Marki » C » kwiatowe « Grupy

Lily Christian Dior dla kobiet

Lily Christian Dior dla kobiet

Lily Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Lily Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Lily marki Christian Dior to kwiatowe perfumy dla kobiet. Lily został wydany w 1999 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Florence Idier. Nutami głowy są nuty owocowe, nuty zielone, bergamotka i brazylijskie drzewo różane; nutami serca są jaśmin, róża, konwalia, bez i lilia; nutami bazy są piżmo i drzewo sandałowe.

Nuty owocowe Nuty zielone Bergamotka Brazylijskie drzewo różane

Jaśmin Róża Konwalia Bez Lilia

Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lily by Christian Dior.

Lily Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Lily, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Lily, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lily marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lily marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Elizabeth Arden Red Door Revealed Versace Metal Jeans Women Antonio Puig Barbie Blue Charles of the Ritz Enjoli Serge Lutens Nuit de Cellophane Apothia IF Loewe Aire Loco Norma Kamali Norma Kamali Susanne Lang Sula Butterfly Kiss Ann Taylor Possibilities Mojo LIVE NOW Inspired by New York Bronnley White Dahlia