Marki » C » kwiatowe « Grupy

Les Creations de Monsieur Dior Forever and Ever Christian Dior dla kobiet

Les Creations de Monsieur Dior Forever and Ever Christian Dior dla kobiet

Les Creations de Monsieur Dior Forever and Ever Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Les Creations de Monsieur Dior Forever and Ever Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Les Creations de Monsieur Dior Forever and Ever Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Les Creations de Monsieur Dior Forever and Ever Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Les Creations de Monsieur Dior Forever and Ever marki Christian Dior to kwiatowe perfumy dla kobiet. Les Creations de Monsieur Dior Forever and Ever został wydany w 2009 roku. Nutę głowy stanowi frezja; nutą serca jest jaśmin; nutą bazy jest esencja różana.

Frezja

Jaśmin

Esencja różana

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Creations de Monsieur Dior Forever and Ever by Christian Dior.

Forever and Ever
Dior Addict Eau Sensuelle

Les Creations de Monsieur Dior Forever and Ever Recenzje Perfum

Misia33
Misia33

Od lat poszukuję zapachu frezji w perfumach. Z różnym skutkiem. Niestety w przypadku tego zapachu zbłądziłam przeokrutnie. Kupiłam w ciemno ( przyznaję mój błąd) przekonana przez opis nut oraz recenzje, że oto znalazłam w końcu moją ukochaną frezję w doskonałej, czystej postaci. Jakież było moje zdziwienie kiedy perfumy otrzymałam. Nawet nie byłam rozczarowana, bardziej zaszokowana tym jak to jest możliwe , że ja w nich frezji nie wyczuwam WCALE?!? Ani odrobinki, odrobineczki frezji, nawet przez sekundę… Dla mnie frezji w tych perfumach nie ma, jest jaśmin, róża, ale właściwie przede wszystkim róża w bardzo dziwnym wydaniu: zimna, ostra, chemiczna laboratoryjna…
Tak mnie zaintrygował ten brak wychwycenia nawet śladowej ilości frezji, że zaczęłam podejrzewać, że coś z moim powonieniem cos jest nie tak:) Dlatego na moją prośbę perfumy testowały przyjaciółki -żadna nie wyczuła frezji..
Nie wiem, co jeszcze mogę powiedzieć o tych perfumach, i może właśnie to je definiuje najlepiej, zdecydowanie nie należą do tych zapachów, które robią na nas wrażanie lub zapadają w pamięć, ot przyjemny zapaszek, na dodatek zupełnie nietrwały – wyczuwalne przez max 3 godziny.
Czasem używam w lecie, niestety nie udało mi się ich sprzedać…

Arsenicum
Arsenicum

Powiem od razu:
Nie jestem "specjalistą" od kwiatowych zapachów. Średnio idzie mi ich opisywanie, nie jestem też tak biegły w nutach kwiatowych, jak moje "pachnące koleżanki". Mój skromny rewir to na dzień dzisiejszy kadzidła i róże, niech ta recenzja będzie początkiem ekspansji kwiatowej strony medalu, która wcale nie jest gorsza od tej kadzidlanej.
Pisałem jakiś czas temu o High Line przereklamowanej marki Bond No 9 - pisałem pozytywnie. Tutaj jest jeszcze lepiej, o wiele lepiej! Po prostu naturalnie - od początku, do końca. Skojarzenia w zasadzie te same, bo lekkie kwiaty, zawsze będą mi przywodziły na myśl zroszoną łąkę, rozkwitające pąki i promienie wschodzącego słońca, odbijające się w kropelkach spadających z liści traw. Tak już mam zakodowane i koniec. A co z kompozycją? Tutaj nie ma rewolucji, jest po prostu bardzo naturalnie i lekko, prawdziwy zapach "pani wiosny", w którym śmiało można iść topić marzannę. ;D
Kawał dobrego rzemiosła - niestety rzadko nazywa się lekkie, kwiatowe perfumy, dobrymi perfumami. Ja chyba wiem dlaczego - bo kobiety ich nadużywają. Ludzie mają ich po prostu dość! Wiosna, lato, jesień, zima – LEKKIE KWIATY! Ach, gdyby tak ludzie załapali chociaż troszkę tej świadomości, że wiosenne zapachy, to zapachy lekkie i radosne, że w lato, zraszamy się jakimś przyjemnym cytrusem, że w zimę, sięgamy po ciepłe ambry i cynamony… Chciałbym wierzyć, że używanie np. Light Blue w zimę jest elementem „olfaktorycznej gry”, ale niestety nie mogę – trzeba wylać na siebie wiele litrów perfum, by nauczyć się zabawy perfumami - ja nie umiem tego do dziś.
Cztery godziny trwałości, przy projekcji znanej, z innych wiosennych perfum.

Izabela
Izabela

No i stało się :)
Zestaw trzech moich ukochanych kwiatów w jednym. Frezja jest najbardziej wyczuwalna, zaraz po niej pojawia się ciasno spleciony duet jaśminu z różą.
Nie znałam klasyka, ale te perfumy dają mi jego przedsmak.
Zakochałam się, nie mogło być inaczej.
Perfumy są delikatne, ale bardzo kobiece. Przynajmniej ja tak sobie wyobrażam zapachowy portret kobiety.
Bardzo dziękuję wspaniałej Osobie, dzięki której mogłam je poznać. Wskakują na półkę chcę. Cudeńko :)

vertigo
vertigo

Kocham to!
Perfekcyjny dzienny wiosenny zapach.
Flakon elegancki, kolor płynu radosny i młodzieńczy.

A zapach - wiem, że jest podobny do pierwszego Forever and Ever, ale nie potrafię ich porównać bardziej szczegółowo, zbyt słabo pamiętam oryginał. Pewnie jest mniej złożony, ale cóż - taki urok nowych edycji.

Prześliczny, wdzięczny, ujmujący kwiatowy aromat z frezją w roli głównej. Frezja jest biała lub żółta i w pełnym rozkwicie, bardzo nektarowa, trochę miodna, ale na tyle mocno, że bardzo wyraźnie czuję też w tym zapachu soczyste złote gruszki :) Kocham gruszki w perfumach! Frezję też. Jaśmin i róża ledwo wyczuwalne.
Zapach linearny, ale trwały i przyzwoicie projektujący.
Pełen wdzięku, rozkoszny, słodki i nie wiem co jeszcze.
Wiosny!!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Forever and Ever, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Forever and Ever, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Creations de Monsieur Dior Forever and Ever marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Creations de Monsieur Dior Forever and Ever marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Forever and Ever Elie Saab Elie Saab Le Parfum Eau de Toilette Max Mara Kashmina Touch Yves Saint Laurent Black Opium Christian Dior Miss Dior Cherie L`Eau Elie Saab L'Eau Couture Givenchy Organza Indecence Donna Karan Black Cashmere Diptyque Tam Dao Yves Saint Laurent Cinema Alexander McQueen My Queen L`Erbolario Dolcelisir Lalique Amethyst Rochas Eau Sensuelle Viktor&Rolf Spicebomb Cartier So Pretty Christian Dior Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010 Jesus Del Pozo Ambar Kenzo Air Yves Saint Laurent Opium Pour Homme