Marki » C » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Les Creations de Monsieur Dior Eau Fraiche Christian Dior dla kobiet

Les Creations de Monsieur Dior Eau Fraiche Christian Dior dla kobiet

Les Creations de Monsieur Dior Eau Fraiche Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Les Creations de Monsieur Dior Eau Fraiche Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Les Creations de Monsieur Dior Eau Fraiche Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Les Creations de Monsieur Dior Eau Fraiche Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Les Creations de Monsieur Dior Eau Fraiche marki Christian Dior to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Les Creations de Monsieur Dior Eau Fraiche został wydany w 2009 roku. Nutę głowy stanowi mandarynka; nutą serca jest petitgrain; nutą bazy jest paczula.

Mandarynka

Petitgrain

Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Creations de Monsieur Dior Eau Fraiche by Christian Dior.

Les Creations de Monsieur Dior Eau Fraiche Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Eau Fraiche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Eau Fraiche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Creations de Monsieur Dior Eau Fraiche marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Creations de Monsieur Dior Eau Fraiche marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Eau de Jade Bond No 9 Eau de New York Davidoff Cool Water Frozen Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Arancia di Capri Creed Royal Ceylan Novae Plus Fresh Blue Fragonard Riviera Riviera Jo Malone Lime Basil & Mandarin Burberry Burberry Summer Men 2009 Le Jardin Retrouve Eau des Délices M. Micallef Les 4 Saisons: White Sea Henri Bendel Persian Lime & Pepper